Choose language: Tipování,fotbalové tipy Free betting tips Analizy i prognozy dla zakładów Fussballtipps Sportsko klađenje Predicciones para el fútbol Prévisions pour le football Previsioni per calcio Statistici sportive din fotbal Sport fogadások Sportstatistieken Canli sonuçlar Анализ и прогнозы Πληροφορίες σχετικά με προγνωστικά Resultado ao vivo Täcker fotboll Prognoser og tips Live tulokset Fodbold resultater

live


TOP100BOOKMAKERS.com
Comparative directory of online bookmakers. Users ratings, profit margins, bonuses and all other important facts.

TOP100BOOKMAKERS.com
Comparative directory of online bookmakers. Users ratings, profit margins, bonuses and all other important facts.

TOP100BOOKMAKERS.com
Comparative directory of online bookmakers. Users ratings, profit margins, bonuses and all other important facts.TELL A FRIEND
facebook twitter google
VYBRAT ZDROJ: VŠE
Deniksport.cz
Paska o Schickových zájemcích i napětí mezi italskými majiteli
Zdravotní problémy? Kdeže. Přestup Patrika Schicka do Juventusu Turín zhatila podle hráčova agenta Pavla Pasky jiná záležitost. Vše bylo v režii majitelů Juventusu a Sampdorie, kteří se nemohli dohodnout na podmínkách transferu. „Měli jsme předběžnou dohodu, stejně tak kluby mezi sebou. Z dalších rozhovorů však vyplynulo, že Juventus chce platbu rozložit do tří splátek s tím, že cenu navýší na 30,5 milionu eur. Ferrero ale pořád nebyl spokojený, vadila mu klauzule, která ho při jednáních limitovala,“ prozradil v rozhovoru pro Sport Paska zákulisí jednání.
21.07.2017 19:47CELÝ ČLÁNEK
Deniksport.cz
Manévry konkurence neřeší. Útočník Bakoš chce s Plzní další titul
Chceme vyhrát, co nejvíce zápasů a získat titul. Takový je plán zkušeného útočníka Marka Bakoše před vstupem do nové sezony. „Bude zajímavé hrát proti silné Spartě, Slavii nebo Mladé Boleslavi. Bez ohledu na to, jak kdo posiluje, máme své cíle. A ty chceme naplnit,“ říká plzeňský střelec.
21.07.2017 18:47CELÝ ČLÁNEK
Deniksport.cz
Boasson Hagen unikl a na Tour slaví! Před časovkou drží náskok Froome
Nejdelší etapu letošní Tour de France vyhrál po 222,5 kilometrech Edvald Boasson Hagen. Norský cyklista zaútočil z devítičlenné skupiny uprchlíků a dočkal se vavřínu po dvou letošních druhých místech. Před sobotní časovkou v Marseille, která by měla určit definitivní pořadí slavného závodu, vede nadále obhájce Chris Froome o 23 sekund.
21.07.2017 18:00CELÝ ČLÁNEK
Deniksport.cz
Cink po konci na Tour: Adrenalin bolest přemohl, ale dál to nešlo
PŘÍMO Z FRANCIE | Plus mínus 325 kilometrů před Paříží skončil sen českého cyklisty Ondřeje Cinka o dokončení své první Tour de France. Závodníka týmu Bahrajn-Merida přemohly bolesti v levém koleni, které pociťoval od minulého týdne. Ještě zkusil nastoupit do 19. etapy, ale vydržel v ní už jenom zhruba 20 kilometrů. Pak po konzultaci s týmovým lékařem slezl z kola a závod pro něho skončil.
21.07.2017 19:16CELÝ ČLÁNEK
Deniksport.cz
Berkovec chystá v Karviné restart. Zachránce Koneho prý pozve na kávu
Je odchovancem pražské Slavie. Odchytal v jejím dresu už slušnou řádku zápasů. Ale trvaleji se v ní uchytit jako by Martinu Berkovcovi (28) nebylo souzeno. Hostování a zase hostování. To nynější jej zaválo až do Karviné. Odehrál za ni už dva přípravné duely. Inkasoval v nich pět gólů. Nejen on ale věří, že gólů bude ubývat. Že se v Karviné postaví na nohy a svou kariéru ještě nasměruje do klubu, v němž bude konečně hrát o titul. 
21.07.2017 18:40CELÝ ČLÁNEK