Francs Borains
Dender
RSC Anderlecht II
K. Lierse S.K.
Sporting Hasselt
Patro Eisden
KRC Genk II
KAA Gent II
Excelsior Virton
Beerschot VA
Liège
Lokeren-Temse
AS Eupen
RFC Seraing
| # | Tým | Z | Body |
|---|---|---|---|
| 1 | Beerschot VA23:7 +16 | 9 | 24 |
| 2 | Dender12:3 +9 | 8 | 19 |
| 3 | AS Eupen15:9 +6 | 8 | 15 |
| 4 | Sporting Hasselt12:13 -1 | 8 | 15 |
| 5 | Excelsior Virton14:10 +4 | 8 | 13 |
| 6 | Lokeren-Temse16:14 +2 | 8 | 13 |
| 7 | Patro Eisden14:15 -1 | 9 | 12 |
| 8 | Francs Borains9:10 -1 | 7 | 12 |
| 9 | KAA Gent II11:13 -2 | 8 | 11 |
| 10 | Club Brugge II14:17 -3 | 8 | 9 |
| 11 | KRC Genk II13:16 -3 | 9 | 9 |
| 12 | K. Lierse S.K.7:10 -3 | 7 | 8 |
| 13 | RFC Seraing12:16 -4 | 9 | 8 |
| 14 | Liège13:22 -9 | 9 | 5 |
| 15 | RSC Anderlecht II7:17 -10 | 7 | 1 |
| # | Tým | Z | Body |
|---|---|---|---|
| 1 | Beerschot VA19:4 +15 | 5 | 15 |
| 2 | Dender9:1 +8 | 5 | 13 |
| 3 | Patro Eisden8:6 +2 | 5 | 9 |
| 4 | K. Lierse S.K.5:1 +4 | 3 | 7 |
| 5 | KAA Gent II7:5 +2 | 4 | 7 |
| 6 | Lokeren-Temse7:6 +1 | 4 | 7 |
| 7 | RFC Seraing6:6 0 | 5 | 7 |
| 8 | Excelsior Virton9:5 +4 | 4 | 6 |
| 9 | AS Eupen9:6 +3 | 4 | 6 |
| 10 | Francs Borains6:3 +3 | 3 | 6 |
| 11 | KRC Genk II7:5 +2 | 4 | 5 |
| 12 | Club Brugge II8:9 -1 | 4 | 4 |
| 13 | Sporting Hasselt1:3 -2 | 3 | 3 |
| 14 | Liège8:11 -3 | 4 | 1 |
| 15 | RSC Anderlecht II2:10 -8 | 4 | 0 |
| # | Tým | Z | Body |
|---|---|---|---|
| 1 | Sporting Hasselt11:10 +1 | 5 | 12 |
| 2 | AS Eupen6:3 +3 | 4 | 9 |
| 3 | Beerschot VA4:3 +1 | 4 | 9 |
| 4 | Excelsior Virton5:5 0 | 4 | 7 |
| 5 | Dender3:2 +1 | 3 | 6 |
| 6 | Lokeren-Temse9:8 +1 | 4 | 6 |
| 7 | Francs Borains3:7 -4 | 4 | 6 |
| 8 | Club Brugge II6:8 -2 | 4 | 5 |
| 9 | KAA Gent II4:8 -4 | 4 | 4 |
| 10 | KRC Genk II6:11 -5 | 5 | 4 |
| 11 | Liège5:11 -6 | 5 | 4 |
| 12 | Patro Eisden6:9 -3 | 4 | 3 |
| 13 | RSC Anderlecht II5:7 -2 | 3 | 1 |
| 14 | RFC Seraing6:10 -4 | 4 | 1 |
| 15 | K. Lierse S.K.2:9 -7 | 4 | 1 |
| # | Tým | Z | Body |
|---|---|---|---|
| 1 | Beerschot VA7:3 +4 | 9 | 17 |
| 2 | Excelsior Virton6:3 +3 | 8 | 15 |
| 3 | RFC Seraing8:7 +1 | 9 | 14 |
| 4 | Lokeren-Temse7:5 +2 | 8 | 13 |
| 5 | Club Brugge II6:5 +1 | 8 | 13 |
| 6 | Dender5:3 +2 | 8 | 12 |
| 7 | AS Eupen5:3 +2 | 8 | 12 |
| 8 | Patro Eisden6:4 +2 | 9 | 12 |
| 9 | KRC Genk II7:8 -1 | 9 | 11 |
| 10 | Liège6:10 -4 | 9 | 10 |
| 11 | KAA Gent II5:6 -1 | 8 | 9 |
| 12 | RSC Anderlecht II5:7 -2 | 7 | 7 |
| 13 | Francs Borains2:4 -2 | 7 | 6 |
| 14 | K. Lierse S.K.1:4 -3 | 7 | 6 |
| 15 | Sporting Hasselt3:7 -4 | 8 | 6 |
| # | Tým | Z | Body |
|---|---|---|---|
| 1 | Dender7:0 +7 | 8 | 22 |
| 2 | Beerschot VA16:4 +12 | 9 | 18 |
| 3 | AS Eupen10:6 +4 | 8 | 13 |
| 4 | Sporting Hasselt9:6 +3 | 8 | 13 |
| 5 | Francs Borains7:6 +1 | 7 | 12 |
| 6 | KRC Genk II6:8 -2 | 9 | 12 |
| 7 | Excelsior Virton8:7 +1 | 8 | 11 |
| 8 | K. Lierse S.K.6:6 0 | 7 | 11 |
| 9 | KAA Gent II6:7 -1 | 8 | 10 |
| 10 | Lokeren-Temse9:9 0 | 8 | 9 |
| 11 | Patro Eisden8:11 -3 | 9 | 9 |
| 12 | Liège7:12 -5 | 9 | 8 |
| 13 | RFC Seraing4:9 -5 | 9 | 6 |
| 14 | Club Brugge II8:12 -4 | 8 | 5 |
| 15 | RSC Anderlecht II2:10 -8 | 7 | 5 |
| # | Tým | Last 6 | Body |
|---|---|---|---|
| 1 | Beerschot VA |
W
W
W
W
W
W
|
18 |
| 2 | Dender |
W
W
W
W
W
D
|
16 |
| 3 | AS Eupen |
W
W
W
W
L
L
|
12 |
| 4 | Patro Eisden |
L
L
L
W
W
W
|
9 |
| 5 | Francs Borains |
L
W
W
W
L
L
|
9 |
| 6 | Sporting Hasselt |
L
L
W
L
W
W
|
9 |
| 7 | K. Lierse S.K. |
W
D
D
L
W
L
|
8 |
| 8 | KAA Gent II |
D
L
D
W
L
W
|
8 |
| 9 | Excelsior Virton |
L
W
D
L
L
W
|
7 |
| 10 | RFC Seraing |
L
L
D
L
W
W
|
7 |
| 11 | Lokeren-Temse |
L
L
W
D
W
L
|
7 |
| 12 | KRC Genk II |
W
L
D
L
D
D
|
6 |
| 13 | Club Brugge II |
L
D
D
L
D
L
|
3 |
| 14 | Liège |
D
D
L
L
L
L
|
2 |
| 15 | RSC Anderlecht II |
L
L
D
L
L
L
|
1 |
| # | Tým | Z | Pro | Proti | Zápas | Nad 9.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 6.0 | 6.1 | 12.1 | 67% | |
| 2 | 7 | 6.1 | 5.4 | 11.6 | 71% | |
| 3 | 9 | 5.4 | 5.9 | 11.3 | 78% | |
| 4 | 8 | 6.5 | 4.6 | 11.1 | 50% | |
| 5 | 8 | 5.0 | 5.5 | 10.5 | 63% | |
| 6 | 8 | 6.4 | 4.1 | 10.5 | 63% | |
| 7 | 8 | 5.8 | 4.8 | 10.5 | 63% | |
| 8 | 6 | 4.8 | 5.7 | 10.5 | 50% | |
| 9 | 7 | 5.4 | 4.7 | 10.1 | 43% | |
| 10 | 9 | 5.3 | 4.3 | 9.7 | 56% | |
| 11 | 7 | 3.7 | 5.3 | 9.0 | 29% | |
| 12 | 8 | 3.1 | 5.5 | 8.6 | 38% | |
| 13 | 9 | 3.3 | 4.8 | 8.1 | 33% | |
| 14 | 8 | 3.3 | 4.8 | 8.0 | 25% | |
| 15 | 7 | 4.6 | 3.3 | 7.9 | 29% |
Průměry na zápas: Pro = tým, Proti = soupeři, Zápas = oba týmy dohromady. Nad 9.5 = v kolika % zápasů týmu byl součet obou týmů vyšší než 9.5.
| Tým | Z | Více 2.5 | Méně 2.5 |
|---|---|---|---|
| Liège | 9 | 78% (7) | 22% (2) |
| Patro Eisden | 9 | 78% (7) | 22% (2) |
| AS Eupen | 8 | 75% (6) | 25% (2) |
| Club Brugge II | 8 | 75% (6) | 25% (2) |
| Francs Borains | 7 | 71% (5) | 29% (2) |
| KRC Genk II | 9 | 67% (6) | 33% (3) |
| Beerschot VA | 9 | 67% (6) | 33% (3) |
| Lokeren-Temse | 8 | 63% (5) | 38% (3) |
| Excelsior Virton | 8 | 63% (5) | 38% (3) |
| RSC Anderlecht II | 7 | 57% (4) | 43% (3) |
| K. Lierse S.K. | 7 | 57% (4) | 43% (3) |
| RFC Seraing | 9 | 56% (5) | 44% (4) |
| Sporting Hasselt | 8 | 50% (4) | 50% (4) |
| KAA Gent II | 8 | 50% (4) | 50% (4) |
| Dender | 8 | 25% (2) | 75% (6) |
| Tým | Prům. | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liège | 3.89 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | 2 |
| Club Brugge II | 3.88 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 2 |
| Lokeren-Temse | 3.75 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 2 |
| RSC Anderlecht II | 3.43 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Beerschot VA | 3.33 | 0 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 |
| KRC Genk II | 3.22 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 |
| Patro Eisden | 3.22 | 0 | 2 | 0 | 4 | 1 | 1 | 1 |
| Sporting Hasselt | 3.13 | 0 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 |
| RFC Seraing | 3.11 | 0 | 1 | 3 | 1 | 2 | 2 | 0 |
| AS Eupen | 3.00 | 0 | 1 | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 |
| Excelsior Virton | 3.00 | 0 | 2 | 1 | 3 | 1 | 0 | 1 |
| KAA Gent II | 3.00 | 0 | 1 | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| Francs Borains | 2.71 | 0 | 2 | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 |
| K. Lierse S.K. | 2.43 | 1 | 0 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 |
| Dender | 1.88 | 0 | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 |
AS Eupen
Excelsior Virton
Dender
KRC Genk II
Club Brugge II
Sporting Hasselt
Patro Eisden
Lokeren-Temse
Beerschot VA
Francs Borains
KAA Gent II
K. Lierse S.K.
RFC Seraing
Liège
Liège
Patro Eisden
AS Eupen
Beerschot VA
Lokeren-Temse
KAA Gent II
Vítejte na nejdetailnějším informačním portálu věnovaném lize Challenger Pro League. Naším cílem je poskytovat sázkařům, fanouškům a analytikům ucelený přehled o všem, co se v této prestižní soutěži děje. Výše uvedená data jsou generována pomocí pokročilých matematických modelů, které zohledňují historické výsledky, aktuální formu i specifické týmové statistiky. Pokud hledáte spolehlivé vodítko pro své sázkařské strategie, jste na správném místě.
Základem naší nabídky jsou fotbalové tipy VITISPORT. U každého nadcházejícího utkání najdete nejen klasickou predikci výsledku (1, 0, 2), ale především náš unikátní Vitisport Index. Tento index vyjadřuje míru pravděpodobnosti daného výsledku a pomáhá vám identifikovat hodnotné sázky. Naše algoritmy pracují s daty v reálném čase, aby predikce odpovídaly aktuálnímu rozpoložení týmů v Belgium.
Průběžně aktualizovaná ligová tabulka vám poskytuje okamžitý přehled o pozicích týmů v boji o titul, pohárové příčky nebo záchranu. Chápeme, že fotbal se hraje jinak na vlastním stadionu a jinak před nepřátelským publikem. Proto pro vás oddělujeme statistiky zápasů doma a venku, což je klíčový faktor pro přesné tipování výsledků v lize Challenger Pro League.
Jednou z našich nejoblíbenějších funkcí je výpis nejlepších trendů (Top Trends). Náš systém automaticky skenuje databázi a hledá významné série, jako jsou týmy s dlouhou neporazitelností, série zápasů s nízkým počtem gólů (Under 2.5) nebo týmy, které mají problém se vstřelením branky. Tyto "chytré statistiky" vám umožňují sázet na základě reálných vzorců chování týmů, nikoliv jen na základě pocitu.
Historické výsledky jsou důležité, ale forma z posledních týdnů je zásadní. Naše tabulka formy z posledních 6 utkání vám ukáže, kdo je aktuálně na vzestupu a kdo se naopak potýká s krizí. U každého týmu vidíte přehledný grafický zápis (V-R-P) i skóre z posledních klání, což vám umožní rychle vyhodnotit dynamiku každého celku před jeho příštím výkopem.
Pro milovníky sázek na počet branek nabízíme hloubkové statistiky Under/Over 2.5. Dozvíte se, kolik procent zápasů daného týmu končí "přestřelkou" a kde naopak kralují obrany. Naše unikátní tabulka distribuce gólů jde ještě dál – rozebírá přesné počty gólů v zápasech od nuly až po divoké výsledky 6+. Tato data jsou neocenitelná pro přesné odhady výsledků v Belgium.
U nejznámějších světových lig, jako jsou například Premier League, Bundesliga nebo právě vybrané top soutěže, pro vás připravujeme také podrobné statistiky hráčů. Můžete sledovat souboj o korunu krále střelců, nejlepší nahrávače i nejčastěji trestané hráče (žluté a červené karty). Tyto informace jsou dostupné pro nejpopulárnější ligy světa a pomáhají vám pochopit vliv klíčových individualit na výsledky celého týmu.
Věděli jste, že některé týmy dominují v prvních poločasech, ale v závěru zápasů fyzicky odpadají? Naše tabulky pro 1. a 2. poločas vám tyto tendence odhalí. Sledujeme také průměrný počet gólů na zápas napříč celou ligou a rozdělení bodů mezi domácí a hostující celky, abyste měli k dispozici skutečně 360° pohled na soutěž Challenger Pro League.
Díky propojení s datovými centry v reálném čase vám přinášíme aktuální Live Score všech probíhajících utkání. Jakmile zápas skončí, systém jej okamžitě zařadí do historie a přepočítá veškeré statistiky formy a tabulky. V sekci nejbližších zápasů pak vždy s předstihem uvidíte program na další kola, abyste si mohli své sázky naplánovat včas a s těmi nejlepšími informacemi.
Všechny analýzy a tipy na této stránce mají informativní charakter a jsou určeny pouze pro dospělé uživatele. Sázejte zodpovědně a využívejte naše statistická data jako jeden z mnoha nástrojů pro vaše rozhodování.
Beerschot VA
9
+16
24
2
Dender
8
+9
19
3
AS Eupen
8
+6
15
4
Sporting Hasselt
8
-1
15
5
Excelsior Virton
8
+4
13
6
Lokeren Temse
8
+2
13
7
Patro Eisden
9
-1
12
8
Francs Borains
7
-1
12
9
Kaa Gent Ii
8
-2
11
10
Club Brugge Ii
8
-3
9
11
Krc Genk Ii
9
-3
9
12
K. Lierse S.k.
7
-3
8
13
RFC Seraing
9
-4
8
14
Liège
9
-9
5
15
Rsc Anderlecht Ii
7
-10
1
Vitisport is nezávislá sportovní informační platforma zaměřená na předzápasové analýzy, statistické přehledy a obecné komentáře k fotbalovým utkáním a vybraným světovým soutěžím. Cílem webu je nabídnout kontext, data a orientační pohled na sportovní dění.
Vitisport není sázková kancelář a nepřijímá žádné sázky. Veškerý obsah slouží výhradně k informativním a zábavním účelům a vychází z veřejně dostupných dat, historických statistik a obecné sportovní analýzy.
Přestože nabízíme tipy na několik sportovních odvětví, naší vlajkovou lodí je stránka Fotbalové předpovědi, která využívá náš originální koeficient INDEX k popisu šancí obou týmů v zápase. Dalším důležitým pilířem je naše domovská stránka zaměřená na Sázkové tipy zdarma, kde jsou k dispozici také tipy na AKO sázky, Value Bets, OVER/UNDER nebo aktuální trendy.
Kurzové sázení by mělo být vždy vnímáno jako forma zábavy, nikoli jako způsob výdělku. Výsledky nejsou nikdy jisté a je možné prohrát celý vklad. Sázejte pouze peníze, jejichž ztráta pro vás nepředstavuje problém.
Doporučujeme si stanovit jasný měsíční rozpočet na zábavu a oddělit jej od běžných výdajů, jako je bydlení, energie, jídlo nebo úspory. Pomoci mohou také pevně nastavené limity na jednu sázku či na jeden den.
Vyhněte se snaze dohánět prohry a nesázejte ve stresu, únavě nebo pod emočním tlakem. Jednoduchý přehled sázek může pomoci udržet disciplínu a lepší kontrolu.
Veškeré tipy a analýzy na tomto webu slouží pouze k informativním účelům. Nezaručují žádný výsledek a nelze je považovat za finanční či investiční poradenství. Vždy dodržujte místní zákony a věková omezení týkající se sázení.
Pokud pro vás sázení přestává být zábavou nebo cítíte ztrátu kontroly, udělejte si pauzu a vyhledejte odbornou pomoc. Zdraví a osobní pohoda jsou vždy důležitější než jakýkoli výsledek.