Shimizu S-pulse
Tokyo Verdy
Nagoya Grampus
Kyoto Sanga
Yokohama F. Marinos
Fagiano Okayama
Avispa Fukuoka
V-varen Nagasaki
FC Tokyo
Kashima
Kashiwa Reysol
Kawasaki Frontale
Machida Zelvia
Sanfrecce Hiroshima
Vissel Kobe
Urawa
Gamba Osaka
Cerezo Osaka
JEF United Chiba
Mito Hollyhock
| # | Tým | Z | Body |
|---|---|---|---|
| 1 | FC Tokyo31:8 +23 | 13 | 30 |
| 2 | Sanfrecce Hiroshima32:10 +22 | 13 | 29 |
| 3 | Machida Zelvia30:10 +20 | 13 | 28 |
| 4 | Kashiwa Reysol29:19 +10 | 13 | 28 |
| 5 | Vissel Kobe21:12 +9 | 13 | 26 |
| 6 | Kashima29:22 +7 | 13 | 23 |
| 7 | Kawasaki Frontale27:22 +5 | 13 | 22 |
| 8 | Yokohama F. Marinos20:14 +6 | 13 | 21 |
| 9 | Urawa21:27 -6 | 13 | 21 |
| 10 | Fagiano Okayama15:21 -6 | 13 | 16 |
| 11 | Nagoya Grampus15:21 -6 | 13 | 14 |
| 12 | Cerezo Osaka13:23 -10 | 13 | 14 |
| 13 | Shimizu S-pulse10:22 -12 | 13 | 14 |
| 14 | Kyoto Sanga17:23 -6 | 13 | 13 |
| 15 | V-varen Nagasaki16:21 -5 | 13 | 12 |
| 16 | Gamba Osaka14:21 -7 | 13 | 12 |
| 17 | Tokyo Verdy11:22 -11 | 13 | 11 |
| 18 | JEF United Chiba15:24 -9 | 13 | 10 |
| 19 | Mito Hollyhock12:25 -13 | 13 | 9 |
| 20 | Avispa Fukuoka13:24 -11 | 13 | 7 |
| # | Tým | Z | Body |
|---|---|---|---|
| 1 | Sanfrecce Hiroshima20:2 +18 | 6 | 16 |
| 2 | FC Tokyo15:5 +10 | 7 | 16 |
| 3 | Kashima15:8 +7 | 7 | 15 |
| 4 | Vissel Kobe11:5 +6 | 6 | 14 |
| 5 | Kawasaki Frontale17:12 +5 | 7 | 14 |
| 6 | Kashiwa Reysol15:10 +5 | 6 | 12 |
| 7 | Cerezo Osaka9:7 +2 | 7 | 12 |
| 8 | Urawa12:11 +1 | 6 | 12 |
| 9 | Machida Zelvia11:7 +4 | 6 | 11 |
| 10 | Yokohama F. Marinos13:9 +4 | 6 | 11 |
| 11 | V-varen Nagasaki12:9 +3 | 7 | 11 |
| 12 | Fagiano Okayama7:11 -4 | 7 | 10 |
| 13 | JEF United Chiba7:7 0 | 6 | 8 |
| 14 | Nagoya Grampus8:8 0 | 6 | 8 |
| 15 | Shimizu S-pulse6:11 -5 | 7 | 8 |
| 16 | Avispa Fukuoka9:9 0 | 7 | 7 |
| 17 | Kyoto Sanga9:10 -1 | 6 | 7 |
| 18 | Gamba Osaka6:8 -2 | 5 | 5 |
| 19 | Mito Hollyhock7:11 -4 | 7 | 5 |
| 20 | Tokyo Verdy6:16 -10 | 8 | 5 |
| # | Tým | Z | Body |
|---|---|---|---|
| 1 | Machida Zelvia19:3 +16 | 7 | 17 |
| 2 | Kashiwa Reysol14:9 +5 | 7 | 16 |
| 3 | FC Tokyo16:3 +13 | 6 | 14 |
| 4 | Sanfrecce Hiroshima12:8 +4 | 7 | 13 |
| 5 | Vissel Kobe10:7 +3 | 7 | 12 |
| 6 | Yokohama F. Marinos7:5 +2 | 7 | 10 |
| 7 | Urawa9:16 -7 | 7 | 9 |
| 8 | Kashima14:14 0 | 6 | 8 |
| 9 | Kawasaki Frontale10:10 0 | 6 | 8 |
| 10 | Gamba Osaka8:13 -5 | 8 | 7 |
| 11 | Tokyo Verdy5:6 -1 | 5 | 6 |
| 12 | Fagiano Okayama8:10 -2 | 6 | 6 |
| 13 | Kyoto Sanga8:13 -5 | 7 | 6 |
| 14 | Nagoya Grampus7:13 -6 | 7 | 6 |
| 15 | Shimizu S-pulse4:11 -7 | 6 | 6 |
| 16 | Mito Hollyhock5:14 -9 | 6 | 4 |
| 17 | JEF United Chiba8:17 -9 | 7 | 2 |
| 18 | Cerezo Osaka4:16 -12 | 6 | 2 |
| 19 | V-varen Nagasaki4:12 -8 | 6 | 1 |
| 20 | Avispa Fukuoka4:15 -11 | 6 | 0 |
| # | Tým | Z | Body |
|---|---|---|---|
| 1 | Yokohama F. Marinos12:3 +9 | 13 | 29 |
| 2 | Machida Zelvia10:4 +6 | 13 | 24 |
| 3 | Sanfrecce Hiroshima10:5 +5 | 13 | 23 |
| 4 | FC Tokyo8:3 +5 | 13 | 22 |
| 5 | Kawasaki Frontale12:9 +3 | 13 | 21 |
| 6 | JEF United Chiba9:9 0 | 13 | 20 |
| 7 | Kashima12:11 +1 | 13 | 18 |
| 8 | Kyoto Sanga8:7 +1 | 13 | 18 |
| 9 | Kashiwa Reysol9:9 0 | 13 | 18 |
| 10 | Vissel Kobe6:4 +2 | 13 | 17 |
| 11 | Mito Hollyhock6:6 0 | 13 | 15 |
| 12 | V-varen Nagasaki6:9 -3 | 13 | 15 |
| 13 | Avispa Fukuoka6:7 -1 | 13 | 14 |
| 14 | Urawa11:11 0 | 13 | 13 |
| 15 | Nagoya Grampus7:10 -3 | 13 | 12 |
| 16 | Shimizu S-pulse3:6 -3 | 13 | 12 |
| 17 | Tokyo Verdy3:8 -5 | 13 | 12 |
| 18 | Fagiano Okayama7:10 -3 | 13 | 11 |
| 19 | Gamba Osaka4:9 -5 | 13 | 10 |
| 20 | Cerezo Osaka5:14 -9 | 13 | 10 |
| # | Tým | Z | Body |
|---|---|---|---|
| 1 | FC Tokyo23:5 +18 | 13 | 30 |
| 2 | Machida Zelvia20:6 +14 | 13 | 30 |
| 3 | Sanfrecce Hiroshima22:5 +17 | 13 | 29 |
| 4 | Kashima17:11 +6 | 13 | 24 |
| 5 | Kashiwa Reysol20:10 +10 | 13 | 23 |
| 6 | Vissel Kobe15:8 +7 | 13 | 23 |
| 7 | Kawasaki Frontale15:13 +2 | 13 | 20 |
| 8 | Cerezo Osaka8:9 -1 | 13 | 18 |
| 9 | Nagoya Grampus8:11 -3 | 13 | 17 |
| 10 | Fagiano Okayama8:11 -3 | 13 | 17 |
| 11 | Urawa10:16 -6 | 13 | 17 |
| 12 | Gamba Osaka10:12 -2 | 13 | 14 |
| 13 | Yokohama F. Marinos8:11 -3 | 13 | 14 |
| 14 | Tokyo Verdy8:14 -6 | 13 | 14 |
| 15 | Kyoto Sanga9:16 -7 | 13 | 14 |
| 16 | V-varen Nagasaki10:12 -2 | 13 | 13 |
| 17 | Shimizu S-pulse7:16 -9 | 13 | 12 |
| 18 | JEF United Chiba6:15 -9 | 13 | 9 |
| 19 | Avispa Fukuoka7:17 -10 | 13 | 7 |
| 20 | Mito Hollyhock6:19 -13 | 13 | 7 |
| # | Tým | Last 6 | Body |
|---|---|---|---|
| 1 | FC Tokyo |
W
W
W
D
W
W
|
16 |
| 2 | Sanfrecce Hiroshima |
W
W
W
L
W
W
|
15 |
| 3 | Kashiwa Reysol |
W
W
L
D
W
W
|
13 |
| 4 | Urawa |
W
L
W
W
W
L
|
12 |
| 5 | Machida Zelvia |
L
W
W
W
D
D
|
11 |
| 6 | Kashima |
D
W
W
D
L
W
|
11 |
| 7 | Yokohama F. Marinos |
W
D
D
D
D
W
|
10 |
| 8 | Vissel Kobe |
W
L
W
L
D
W
|
10 |
| 9 | Kawasaki Frontale |
D
L
W
W
W
L
|
10 |
| 10 | Nagoya Grampus |
L
W
W
D
D
L
|
8 |
| 11 | Kyoto Sanga |
W
L
L
D
D
W
|
8 |
| 12 | Tokyo Verdy |
L
L
L
D
W
W
|
7 |
| 13 | Shimizu S-pulse |
W
W
D
L
L
L
|
7 |
| 14 | JEF United Chiba |
L
D
D
L
D
W
|
6 |
| 15 | Gamba Osaka |
L
L
D
W
D
D
|
6 |
| 16 | V-varen Nagasaki |
D
D
L
W
L
L
|
5 |
| 17 | Cerezo Osaka |
D
D
L
D
D
L
|
4 |
| 18 | Fagiano Okayama |
L
L
L
W
L
L
|
3 |
| 19 | Avispa Fukuoka |
L
W
L
L
L
L
|
3 |
| 20 | Mito Hollyhock |
L
L
L
L
L
L
|
0 |
| # | Tým | Z | Pro | Proti | Zápas | Nad 9.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 4.8 | 6.1 | 10.9 | 62% | |
| 2 | 13 | 4.7 | 5.8 | 10.5 | 62% | |
| 3 | 13 | 6.4 | 4.0 | 10.4 | 62% | |
| 4 | 13 | 4.9 | 5.4 | 10.3 | 62% | |
| 5 | 13 | 5.3 | 4.5 | 9.8 | 54% | |
| 6 | 13 | 5.4 | 4.3 | 9.7 | 62% | |
| 7 | 13 | 7.4 | 2.1 | 9.5 | 62% | |
| 8 | 13 | 3.3 | 6.2 | 9.5 | 54% | |
| 9 | 13 | 4.1 | 5.4 | 9.5 | 46% | |
| 10 | 13 | 5.3 | 4.2 | 9.5 | 38% | |
| 11 | 13 | 3.6 | 5.8 | 9.4 | 38% | |
| 12 | 13 | 4.5 | 4.7 | 9.2 | 46% | |
| 13 | 13 | 4.0 | 5.2 | 9.2 | 62% | |
| 14 | 13 | 5.0 | 4.2 | 9.2 | 38% | |
| 15 | 13 | 4.4 | 4.5 | 8.9 | 38% | |
| 16 | 13 | 3.5 | 5.2 | 8.7 | 38% | |
| 17 | 13 | 3.8 | 4.8 | 8.5 | 23% | |
| 18 | 13 | 4.2 | 4.1 | 8.3 | 31% | |
| 19 | 13 | 4.5 | 3.7 | 8.2 | 31% | |
| 20 | 13 | 4.2 | 3.4 | 7.5 | 15% |
Průměry na zápas: Pro = tým, Proti = soupeři, Zápas = oba týmy dohromady. Nad 9.5 = v kolika % zápasů týmu byl součet obou týmů vyšší než 9.5.
Kashima
Sanfrecce Hiroshima
Kawasaki Frontale
FC Tokyo
Kyoto Sanga
Kashiwa Reysol
Kashima
Yokohama F. Marinos
Vissel Kobe
Urawa| Tým | Z | Více 2.5 | Méně 2.5 |
|---|---|---|---|
| Fagiano Okayama | 13 | 77% (10) | 23% (3) |
| Kawasaki Frontale | 13 | 77% (10) | 23% (3) |
| Urawa | 13 | 77% (10) | 23% (3) |
| Kyoto Sanga | 13 | 69% (9) | 31% (4) |
| Sanfrecce Hiroshima | 13 | 69% (9) | 31% (4) |
| Kashima | 13 | 69% (9) | 31% (4) |
| Kashiwa Reysol | 13 | 69% (9) | 31% (4) |
| Avispa Fukuoka | 13 | 69% (9) | 31% (4) |
| Machida Zelvia | 13 | 62% (8) | 38% (5) |
| Nagoya Grampus | 13 | 62% (8) | 38% (5) |
| JEF United Chiba | 13 | 62% (8) | 38% (5) |
| FC Tokyo | 13 | 54% (7) | 46% (6) |
| Vissel Kobe | 13 | 54% (7) | 46% (6) |
| V-varen Nagasaki | 13 | 54% (7) | 46% (6) |
| Cerezo Osaka | 13 | 46% (6) | 54% (7) |
| Mito Hollyhock | 13 | 46% (6) | 54% (7) |
| Shimizu S-pulse | 13 | 46% (6) | 54% (7) |
| Tokyo Verdy | 13 | 46% (6) | 54% (7) |
| Gamba Osaka | 13 | 46% (6) | 54% (7) |
| Yokohama F. Marinos | 13 | 31% (4) | 69% (9) |
| Tým | Prům. | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kashima | 3.92 | 0 | 1 | 3 | 2 | 1 | 3 | 3 |
| Kawasaki Frontale | 3.77 | 0 | 1 | 2 | 4 | 2 | 0 | 4 |
| Kashiwa Reysol | 3.69 | 1 | 1 | 2 | 1 | 3 | 2 | 3 |
| Urawa | 3.69 | 0 | 3 | 0 | 2 | 3 | 4 | 1 |
| Sanfrecce Hiroshima | 3.23 | 1 | 1 | 2 | 4 | 2 | 2 | 1 |
| Machida Zelvia | 3.08 | 2 | 1 | 2 | 2 | 3 | 1 | 2 |
| Kyoto Sanga | 3.08 | 0 | 1 | 3 | 4 | 4 | 1 | 0 |
| JEF United Chiba | 3.00 | 1 | 0 | 4 | 4 | 2 | 1 | 1 |
| FC Tokyo | 3.00 | 1 | 1 | 4 | 2 | 3 | 0 | 2 |
| Mito Hollyhock | 2.85 | 0 | 2 | 5 | 3 | 1 | 0 | 2 |
| Avispa Fukuoka | 2.85 | 0 | 3 | 1 | 6 | 1 | 2 | 0 |
| V-varen Nagasaki | 2.85 | 0 | 2 | 4 | 3 | 3 | 0 | 1 |
| Fagiano Okayama | 2.77 | 1 | 1 | 1 | 8 | 1 | 1 | 0 |
| Cerezo Osaka | 2.77 | 2 | 2 | 3 | 2 | 1 | 1 | 2 |
| Nagoya Grampus | 2.77 | 0 | 2 | 3 | 4 | 4 | 0 | 0 |
| Gamba Osaka | 2.69 | 2 | 1 | 4 | 1 | 4 | 0 | 1 |
| Yokohama F. Marinos | 2.62 | 2 | 2 | 5 | 0 | 1 | 1 | 2 |
| Vissel Kobe | 2.54 | 1 | 4 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1 |
| Tokyo Verdy | 2.54 | 2 | 0 | 5 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| Shimizu S-pulse | 2.46 | 0 | 5 | 2 | 2 | 3 | 1 | 0 |
Machida Zelvia
Gamba Osaka
V-varen Nagasaki
Tokyo Verdy
JEF United Chiba
Avispa Fukuoka
Yokohama F. Marinos
Kawasaki Frontale
Kashiwa Reysol
Urawa
Vissel Kobe
Nagoya Grampus
Kashima
Cerezo Osaka
Fagiano Okayama
FC Tokyo
Mito Hollyhock
Sanfrecce Hiroshima
Kyoto Sanga
Shimizu S-pulse
Urawa
Kashiwa Reysol
Kashima
Yokohama F. Marinos
Kashiwa Reysol
Sanfrecce Hiroshima
FC Tokyo
Kawasaki Frontale
Machida Zelvia
Fagiano Okayama
JEF United Chiba
Fagiano Okayama
Kyoto Sanga
Cerezo Osaka
Avispa Fukuoka
Shimizu S-pulse
Fagiano Okayama
Kashima
FC Tokyo
Kawasaki FrontaleVítejte na nejdetailnějším informačním portálu věnovaném lize J1 League. Naším cílem je poskytovat sázkařům, fanouškům a analytikům ucelený přehled o všem, co se v této prestižní soutěži děje. Výše uvedená data jsou generována pomocí pokročilých matematických modelů, které zohledňují historické výsledky, aktuální formu i specifické týmové statistiky. Pokud hledáte spolehlivé vodítko pro své sázkařské strategie, jste na správném místě.
Základem naší nabídky jsou fotbalové tipy VITISPORT. U každého nadcházejícího utkání najdete nejen klasickou predikci výsledku (1, 0, 2), ale především náš unikátní Vitisport Index. Tento index vyjadřuje míru pravděpodobnosti daného výsledku a pomáhá vám identifikovat hodnotné sázky. Naše algoritmy pracují s daty v reálném čase, aby predikce odpovídaly aktuálnímu rozpoložení týmů v Japan.
Průběžně aktualizovaná ligová tabulka vám poskytuje okamžitý přehled o pozicích týmů v boji o titul, pohárové příčky nebo záchranu. Chápeme, že fotbal se hraje jinak na vlastním stadionu a jinak před nepřátelským publikem. Proto pro vás oddělujeme statistiky zápasů doma a venku, což je klíčový faktor pro přesné tipování výsledků v lize J1 League.
Jednou z našich nejoblíbenějších funkcí je výpis nejlepších trendů (Top Trends). Náš systém automaticky skenuje databázi a hledá významné série, jako jsou týmy s dlouhou neporazitelností, série zápasů s nízkým počtem gólů (Under 2.5) nebo týmy, které mají problém se vstřelením branky. Tyto "chytré statistiky" vám umožňují sázet na základě reálných vzorců chování týmů, nikoliv jen na základě pocitu.
Historické výsledky jsou důležité, ale forma z posledních týdnů je zásadní. Naše tabulka formy z posledních 6 utkání vám ukáže, kdo je aktuálně na vzestupu a kdo se naopak potýká s krizí. U každého týmu vidíte přehledný grafický zápis (V-R-P) i skóre z posledních klání, což vám umožní rychle vyhodnotit dynamiku každého celku před jeho příštím výkopem.
Pro milovníky sázek na počet branek nabízíme hloubkové statistiky Under/Over 2.5. Dozvíte se, kolik procent zápasů daného týmu končí "přestřelkou" a kde naopak kralují obrany. Naše unikátní tabulka distribuce gólů jde ještě dál – rozebírá přesné počty gólů v zápasech od nuly až po divoké výsledky 6+. Tato data jsou neocenitelná pro přesné odhady výsledků v Japan.
U nejznámějších světových lig, jako jsou například Premier League, Bundesliga nebo právě vybrané top soutěže, pro vás připravujeme také podrobné statistiky hráčů. Můžete sledovat souboj o korunu krále střelců, nejlepší nahrávače i nejčastěji trestané hráče (žluté a červené karty). Tyto informace jsou dostupné pro nejpopulárnější ligy světa a pomáhají vám pochopit vliv klíčových individualit na výsledky celého týmu.
Věděli jste, že některé týmy dominují v prvních poločasech, ale v závěru zápasů fyzicky odpadají? Naše tabulky pro 1. a 2. poločas vám tyto tendence odhalí. Sledujeme také průměrný počet gólů na zápas napříč celou ligou a rozdělení bodů mezi domácí a hostující celky, abyste měli k dispozici skutečně 360° pohled na soutěž J1 League.
Díky propojení s datovými centry v reálném čase vám přinášíme aktuální Live Score všech probíhajících utkání. Jakmile zápas skončí, systém jej okamžitě zařadí do historie a přepočítá veškeré statistiky formy a tabulky. V sekci nejbližších zápasů pak vždy s předstihem uvidíte program na další kola, abyste si mohli své sázky naplánovat včas a s těmi nejlepšími informacemi.
Všechny analýzy a tipy na této stránce mají informativní charakter a jsou určeny pouze pro dospělé uživatele. Sázejte zodpovědně a využívejte naše statistická data jako jeden z mnoha nástrojů pro vaše rozhodování.
Fc Tokyo
13
+23
30
2
Sanfrecce Hiroshima
13
+22
29
3
Machida Zelvia
13
+20
28
4
Kashiwa Reysol
13
+10
28
5
Vissel Kobe
13
+9
26
6
Kashima
13
+7
23
7
Kawasaki Frontale
13
+5
22
8
Yokohama F. Marinos
13
+6
21
9
Urawa
13
-6
21
10
Fagiano Okayama
13
-6
16
11
Nagoya Grampus
13
-6
14
12
Cerezo Osaka
13
-10
14
13
Shimizu S Pulse
13
-12
14
14
Kyoto Sanga
13
-6
13
15
V Varen Nagasaki
13
-5
12
16
Gamba Osaka
13
-7
12
17
Tokyo Verdy
13
-11
11
18
Jef United Chiba
13
-9
10
19
Mito Hollyhock
13
-13
9
20
Avispa Fukuoka
13
-11
7
Vitisport is nezávislá sportovní informační platforma zaměřená na předzápasové analýzy, statistické přehledy a obecné komentáře k fotbalovým utkáním a vybraným světovým soutěžím. Cílem webu je nabídnout kontext, data a orientační pohled na sportovní dění.
Vitisport není sázková kancelář a nepřijímá žádné sázky. Veškerý obsah slouží výhradně k informativním a zábavním účelům a vychází z veřejně dostupných dat, historických statistik a obecné sportovní analýzy.
Přestože nabízíme tipy na několik sportovních odvětví, naší vlajkovou lodí je stránka Fotbalové předpovědi, která využívá náš originální koeficient INDEX k popisu šancí obou týmů v zápase. Dalším důležitým pilířem je naše domovská stránka zaměřená na Sázkové tipy zdarma, kde jsou k dispozici také tipy na AKO sázky, Value Bets, OVER/UNDER nebo aktuální trendy.
Kurzové sázení by mělo být vždy vnímáno jako forma zábavy, nikoli jako způsob výdělku. Výsledky nejsou nikdy jisté a je možné prohrát celý vklad. Sázejte pouze peníze, jejichž ztráta pro vás nepředstavuje problém.
Doporučujeme si stanovit jasný měsíční rozpočet na zábavu a oddělit jej od běžných výdajů, jako je bydlení, energie, jídlo nebo úspory. Pomoci mohou také pevně nastavené limity na jednu sázku či na jeden den.
Vyhněte se snaze dohánět prohry a nesázejte ve stresu, únavě nebo pod emočním tlakem. Jednoduchý přehled sázek může pomoci udržet disciplínu a lepší kontrolu.
Veškeré tipy a analýzy na tomto webu slouží pouze k informativním účelům. Nezaručují žádný výsledek a nelze je považovat za finanční či investiční poradenství. Vždy dodržujte místní zákony a věková omezení týkající se sázení.
Pokud pro vás sázení přestává být zábavou nebo cítíte ztrátu kontroly, udělejte si pauzu a vyhledejte odbornou pomoc. Zdraví a osobní pohoda jsou vždy důležitější než jakýkoli výsledek.