Famalicao
Arouca
Nacional
Academico Viseu
Alverca
Casa Pia AC
Sporting CP
Moreirense
Santa Clara
GIL Vicente
Estoril
Maritimo
Vitória SC
FC Porto
Rio Ave
Sporting Braga
Estrela
Benfica
| # | Tým | Z | Body |
|---|---|---|---|
| 1 | FC Porto25:4 +21 | 10 | 30 |
| 2 | Benfica27:8 +19 | 10 | 25 |
| 3 | Sporting CP23:11 +12 | 10 | 21 |
| 4 | Santa Clara15:6 +9 | 10 | 21 |
| 5 | Arouca13:7 +6 | 10 | 20 |
| 6 | Academico Viseu15:12 +3 | 10 | 20 |
| 7 | GIL Vicente8:7 +1 | 10 | 15 |
| 8 | Sporting Braga12:11 +1 | 10 | 14 |
| 9 | Moreirense13:17 -4 | 10 | 14 |
| 10 | Alverca13:14 -1 | 10 | 11 |
| 11 | Famalicao14:14 0 | 10 | 10 |
| 12 | Estrela15:19 -4 | 10 | 10 |
| 13 | Vitória SC10:10 0 | 10 | 9 |
| 14 | Maritimo9:21 -12 | 10 | 8 |
| 15 | Nacional10:19 -9 | 10 | 7 |
| 16 | Rio Ave9:23 -14 | 10 | 7 |
| 17 | Casa Pia AC5:19 -14 | 10 | 7 |
| 18 | Estoril5:19 -14 | 10 | 2 |
| # | Tým | Z | Body |
|---|---|---|---|
| 1 | FC Porto13:2 +11 | 5 | 15 |
| 2 | Benfica10:4 +6 | 5 | 13 |
| 3 | Arouca9:3 +6 | 5 | 12 |
| 4 | Sporting CP11:7 +4 | 5 | 10 |
| 5 | Sporting Braga7:5 +2 | 5 | 9 |
| 6 | Academico Viseu6:7 -1 | 5 | 9 |
| 7 | Vitória SC7:2 +5 | 5 | 8 |
| 8 | Santa Clara8:4 +4 | 5 | 8 |
| 9 | GIL Vicente4:3 +1 | 6 | 8 |
| 10 | Moreirense7:9 -2 | 5 | 7 |
| 11 | Nacional6:10 -4 | 5 | 6 |
| 12 | Alverca5:6 -1 | 5 | 5 |
| 13 | Estrela6:9 -3 | 5 | 5 |
| 14 | Maritimo4:9 -5 | 5 | 4 |
| 15 | Rio Ave6:15 -9 | 5 | 4 |
| 16 | Famalicao3:7 -4 | 4 | 2 |
| 17 | Estoril3:8 -5 | 5 | 2 |
| 18 | Casa Pia AC1:15 -14 | 5 | 0 |
| # | Tým | Z | Body |
|---|---|---|---|
| 1 | FC Porto12:2 +10 | 5 | 15 |
| 2 | Santa Clara7:2 +5 | 5 | 13 |
| 3 | Benfica17:4 +13 | 5 | 12 |
| 4 | Sporting CP12:4 +8 | 5 | 11 |
| 5 | Academico Viseu9:5 +4 | 5 | 11 |
| 6 | Famalicao11:7 +4 | 6 | 8 |
| 7 | Arouca4:4 0 | 5 | 8 |
| 8 | GIL Vicente4:4 0 | 4 | 7 |
| 9 | Casa Pia AC4:4 0 | 5 | 7 |
| 10 | Moreirense6:8 -2 | 5 | 7 |
| 11 | Alverca8:8 0 | 5 | 6 |
| 12 | Estrela9:10 -1 | 5 | 5 |
| 13 | Sporting Braga5:6 -1 | 5 | 5 |
| 14 | Maritimo5:12 -7 | 5 | 4 |
| 15 | Rio Ave3:8 -5 | 5 | 3 |
| 16 | Vitória SC3:8 -5 | 5 | 1 |
| 17 | Nacional4:9 -5 | 5 | 1 |
| 18 | Estoril2:11 -9 | 5 | 0 |
| # | Tým | Z | Body |
|---|---|---|---|
| 1 | Santa Clara9:2 +7 | 10 | 22 |
| 2 | Sporting CP12:2 +10 | 10 | 20 |
| 3 | FC Porto11:3 +8 | 10 | 20 |
| 4 | Benfica8:3 +5 | 10 | 20 |
| 5 | Academico Viseu7:6 +1 | 10 | 16 |
| 6 | Famalicao7:3 +4 | 10 | 15 |
| 7 | Moreirense8:6 +2 | 10 | 14 |
| 8 | Arouca6:5 +1 | 10 | 14 |
| 9 | Alverca6:5 +1 | 10 | 13 |
| 10 | GIL Vicente4:3 +1 | 10 | 12 |
| 11 | Sporting Braga4:4 0 | 10 | 12 |
| 12 | Vitória SC2:4 -2 | 10 | 12 |
| 13 | Rio Ave4:9 -5 | 10 | 10 |
| 14 | Casa Pia AC2:7 -5 | 10 | 8 |
| 15 | Nacional5:12 -7 | 10 | 8 |
| 16 | Estrela3:8 -5 | 10 | 6 |
| 17 | Maritimo3:11 -8 | 10 | 4 |
| 18 | Estoril0:8 -8 | 10 | 4 |
| # | Tým | Z | Body |
|---|---|---|---|
| 1 | FC Porto14:1 +13 | 10 | 26 |
| 2 | Benfica19:5 +14 | 10 | 22 |
| 3 | Arouca7:2 +5 | 10 | 21 |
| 4 | Sporting CP11:9 +2 | 10 | 16 |
| 5 | Academico Viseu8:6 +2 | 10 | 15 |
| 6 | Sporting Braga8:7 +1 | 10 | 15 |
| 7 | Santa Clara6:4 +2 | 10 | 14 |
| 8 | Estrela12:11 +1 | 10 | 14 |
| 9 | GIL Vicente4:4 0 | 10 | 13 |
| 10 | Maritimo6:10 -4 | 10 | 13 |
| 11 | Vitória SC8:6 +2 | 10 | 10 |
| 12 | Nacional5:7 -2 | 10 | 9 |
| 13 | Famalicao7:11 -4 | 10 | 9 |
| 14 | Estoril5:11 -6 | 10 | 9 |
| 15 | Casa Pia AC3:12 -9 | 10 | 9 |
| 16 | Rio Ave5:14 -9 | 10 | 9 |
| 17 | Alverca7:9 -2 | 10 | 8 |
| 18 | Moreirense5:11 -6 | 10 | 7 |
| # | Tým | Last 6 | Body |
|---|---|---|---|
| 1 | FC Porto |
W
W
W
W
W
W
|
18 |
| 2 | Academico Viseu |
W
W
W
W
W
W
|
18 |
| 3 | Benfica |
W
W
L
W
W
W
|
15 |
| 4 | Santa Clara |
W
W
D
W
L
W
|
13 |
| 5 | Sporting CP |
W
D
D
W
L
W
|
11 |
| 6 | Arouca |
D
L
D
W
W
W
|
11 |
| 7 | Moreirense |
L
W
D
L
W
W
|
10 |
| 8 | Alverca |
L
W
W
W
L
L
|
9 |
| 9 | Famalicao |
D
D
W
L
W
L
|
8 |
| 10 | GIL Vicente |
L
D
W
W
L
D
|
8 |
| 11 | Sporting Braga |
W
D
L
L
L
W
|
7 |
| 12 | Casa Pia AC |
D
L
W
L
W
L
|
7 |
| 13 | Vitória SC |
D
L
D
L
W
D
|
6 |
| 14 | Estrela |
W
D
L
L
L
L
|
4 |
| 15 | Rio Ave |
L
D
L
W
L
L
|
4 |
| 16 | Nacional |
L
L
L
L
W
L
|
3 |
| 17 | Estoril |
D
L
L
L
L
L
|
1 |
| 18 | Maritimo |
L
L
D
L
L
L
|
1 |
| # | Tým | Z | Pro | Proti | Zápas | Nad 9.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 7.0 | 3.2 | 10.2 | 60% | |
| 2 | 10 | 4.0 | 6.1 | 10.1 | 50% | |
| 3 | 10 | 7.3 | 2.5 | 9.8 | 50% | |
| 4 | 10 | 4.0 | 5.6 | 9.6 | 50% | |
| 5 | 10 | 4.1 | 5.2 | 9.3 | 60% | |
| 6 | 10 | 4.5 | 4.8 | 9.3 | 40% | |
| 7 | 10 | 5.5 | 3.8 | 9.3 | 40% | |
| 8 | 10 | 4.9 | 4.2 | 9.1 | 50% | |
| 9 | 10 | 3.7 | 5.0 | 8.7 | 50% | |
| 10 | 10 | 4.4 | 4.3 | 8.7 | 40% | |
| 11 | 10 | 4.6 | 4.0 | 8.6 | 50% | |
| 12 | 10 | 2.6 | 5.9 | 8.5 | 40% | |
| 13 | 10 | 3.6 | 4.8 | 8.4 | 40% | |
| 14 | 10 | 3.1 | 4.9 | 8.0 | 20% | |
| 15 | 10 | 5.2 | 2.6 | 7.8 | 20% | |
| 16 | 10 | 3.3 | 4.4 | 7.7 | 10% | |
| 17 | 10 | 4.6 | 2.8 | 7.4 | 30% | |
| 18 | 10 | 2.5 | 4.8 | 7.3 | 20% |
Průměry na zápas: Pro = tým, Proti = soupeři, Zápas = oba týmy dohromady. Nad 9.5 = v kolika % zápasů týmu byl součet obou týmů vyšší než 9.5.
Benfica
Sporting CP
Benfica
FC Porto
Sporting Braga
Academico Viseu
Arouca
FC Porto
Santa Clara
Famalicao| Tým | Z | Více 2.5 | Méně 2.5 |
|---|---|---|---|
| Benfica | 10 | 80% (8) | 20% (2) |
| Academico Viseu | 10 | 70% (7) | 30% (3) |
| Maritimo | 10 | 70% (7) | 30% (3) |
| Moreirense | 10 | 70% (7) | 30% (3) |
| Estrela | 10 | 70% (7) | 30% (3) |
| Sporting CP | 10 | 70% (7) | 30% (3) |
| Sporting Braga | 10 | 60% (6) | 40% (4) |
| Rio Ave | 10 | 60% (6) | 40% (4) |
| FC Porto | 10 | 60% (6) | 40% (4) |
| Famalicao | 10 | 60% (6) | 40% (4) |
| Estoril | 10 | 50% (5) | 50% (5) |
| Alverca | 10 | 50% (5) | 50% (5) |
| Nacional | 10 | 50% (5) | 50% (5) |
| Arouca | 10 | 40% (4) | 60% (6) |
| Santa Clara | 10 | 40% (4) | 60% (6) |
| Vitória SC | 10 | 30% (3) | 70% (7) |
| Casa Pia AC | 10 | 30% (3) | 70% (7) |
| GIL Vicente | 10 | 20% (2) | 80% (8) |
| Tým | Prům. | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Benfica | 3.50 | 0 | 1 | 1 | 3 | 4 | 0 | 1 |
| Estrela | 3.40 | 0 | 1 | 2 | 2 | 3 | 1 | 1 |
| Sporting CP | 3.40 | 0 | 0 | 3 | 1 | 5 | 1 | 0 |
| Rio Ave | 3.20 | 0 | 2 | 2 | 1 | 3 | 1 | 1 |
| Maritimo | 3.00 | 0 | 1 | 2 | 4 | 2 | 1 | 0 |
| Moreirense | 3.00 | 0 | 2 | 1 | 2 | 5 | 0 | 0 |
| Nacional | 2.90 | 0 | 3 | 2 | 0 | 3 | 2 | 0 |
| FC Porto | 2.90 | 0 | 1 | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 |
| Famalicao | 2.80 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 1 | 0 |
| Academico Viseu | 2.70 | 0 | 2 | 1 | 5 | 2 | 0 | 0 |
| Alverca | 2.70 | 0 | 3 | 2 | 1 | 3 | 1 | 0 |
| Estoril | 2.40 | 1 | 1 | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 |
| Casa Pia AC | 2.40 | 1 | 3 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 |
| Sporting Braga | 2.30 | 1 | 3 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 |
| Santa Clara | 2.10 | 1 | 3 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| Arouca | 2.00 | 1 | 4 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| Vitória SC | 2.00 | 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 |
| GIL Vicente | 1.50 | 2 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
GIL Vicente
Vitória SC
Benfica
Alverca
Sporting Braga
Famalicao
Academico Viseu
Rio Ave
Maritimo
Santa Clara
Arouca
Nacional
FC Porto
Estoril
Moreirense
Estrela
Casa Pia AC
Sporting CP
Santa Clara
Benfica
Arouca
FC Porto
Benfica
FC Porto
Sporting CP
Academico Viseu
Sporting CP
Benfica
Rio Ave
Famalicao
Casa Pia AC
Sporting CP
Maritimo
Benfica
GIL Vicente
Academico Viseu
Maritimo
Moreirense
Vitória SC
AlvercaVítejte na nejdetailnějším informačním portálu věnovaném lize Primeira Liga. Naším cílem je poskytovat sázkařům, fanouškům a analytikům ucelený přehled o všem, co se v této prestižní soutěži děje. Výše uvedená data jsou generována pomocí pokročilých matematických modelů, které zohledňují historické výsledky, aktuální formu i specifické týmové statistiky. Pokud hledáte spolehlivé vodítko pro své sázkařské strategie, jste na správném místě.
Základem naší nabídky jsou fotbalové tipy VITISPORT. U každého nadcházejícího utkání najdete nejen klasickou predikci výsledku (1, 0, 2), ale především náš unikátní Vitisport Index. Tento index vyjadřuje míru pravděpodobnosti daného výsledku a pomáhá vám identifikovat hodnotné sázky. Naše algoritmy pracují s daty v reálném čase, aby predikce odpovídaly aktuálnímu rozpoložení týmů v Portugal.
Průběžně aktualizovaná ligová tabulka vám poskytuje okamžitý přehled o pozicích týmů v boji o titul, pohárové příčky nebo záchranu. Chápeme, že fotbal se hraje jinak na vlastním stadionu a jinak před nepřátelským publikem. Proto pro vás oddělujeme statistiky zápasů doma a venku, což je klíčový faktor pro přesné tipování výsledků v lize Primeira Liga.
Jednou z našich nejoblíbenějších funkcí je výpis nejlepších trendů (Top Trends). Náš systém automaticky skenuje databázi a hledá významné série, jako jsou týmy s dlouhou neporazitelností, série zápasů s nízkým počtem gólů (Under 2.5) nebo týmy, které mají problém se vstřelením branky. Tyto "chytré statistiky" vám umožňují sázet na základě reálných vzorců chování týmů, nikoliv jen na základě pocitu.
Historické výsledky jsou důležité, ale forma z posledních týdnů je zásadní. Naše tabulka formy z posledních 6 utkání vám ukáže, kdo je aktuálně na vzestupu a kdo se naopak potýká s krizí. U každého týmu vidíte přehledný grafický zápis (V-R-P) i skóre z posledních klání, což vám umožní rychle vyhodnotit dynamiku každého celku před jeho příštím výkopem.
Pro milovníky sázek na počet branek nabízíme hloubkové statistiky Under/Over 2.5. Dozvíte se, kolik procent zápasů daného týmu končí "přestřelkou" a kde naopak kralují obrany. Naše unikátní tabulka distribuce gólů jde ještě dál – rozebírá přesné počty gólů v zápasech od nuly až po divoké výsledky 6+. Tato data jsou neocenitelná pro přesné odhady výsledků v Portugal.
U nejznámějších světových lig, jako jsou například Premier League, Bundesliga nebo právě vybrané top soutěže, pro vás připravujeme také podrobné statistiky hráčů. Můžete sledovat souboj o korunu krále střelců, nejlepší nahrávače i nejčastěji trestané hráče (žluté a červené karty). Tyto informace jsou dostupné pro nejpopulárnější ligy světa a pomáhají vám pochopit vliv klíčových individualit na výsledky celého týmu.
Věděli jste, že některé týmy dominují v prvních poločasech, ale v závěru zápasů fyzicky odpadají? Naše tabulky pro 1. a 2. poločas vám tyto tendence odhalí. Sledujeme také průměrný počet gólů na zápas napříč celou ligou a rozdělení bodů mezi domácí a hostující celky, abyste měli k dispozici skutečně 360° pohled na soutěž Primeira Liga.
Díky propojení s datovými centry v reálném čase vám přinášíme aktuální Live Score všech probíhajících utkání. Jakmile zápas skončí, systém jej okamžitě zařadí do historie a přepočítá veškeré statistiky formy a tabulky. V sekci nejbližších zápasů pak vždy s předstihem uvidíte program na další kola, abyste si mohli své sázky naplánovat včas a s těmi nejlepšími informacemi.
Všechny analýzy a tipy na této stránce mají informativní charakter a jsou určeny pouze pro dospělé uživatele. Sázejte zodpovědně a využívejte naše statistická data jako jeden z mnoha nástrojů pro vaše rozhodování.
FC Porto
10
+21
30
2
Benfica
10
+19
25
3
Sporting CP
10
+12
21
4
Santa Clara
10
+9
21
5
Arouca
10
+6
20
6
Academico Viseu
10
+3
20
7
Gil Vicente
10
+1
15
8
Sporting Braga
10
+1
14
9
Moreirense
10
-4
14
10
Alverca
10
-1
11
11
Famalicao
10
0
10
12
Estrela
10
-4
10
13
Vitória Sc
10
0
9
14
Maritimo
10
-12
8
15
Nacional
10
-9
7
16
Casa Pia AC
10
-14
7
17
Rio Ave
10
-14
7
18
Estoril
10
-14
2
Vitisport is nezávislá sportovní informační platforma zaměřená na předzápasové analýzy, statistické přehledy a obecné komentáře k fotbalovým utkáním a vybraným světovým soutěžím. Cílem webu je nabídnout kontext, data a orientační pohled na sportovní dění.
Vitisport není sázková kancelář a nepřijímá žádné sázky. Veškerý obsah slouží výhradně k informativním a zábavním účelům a vychází z veřejně dostupných dat, historických statistik a obecné sportovní analýzy.
Přestože nabízíme tipy na několik sportovních odvětví, naší vlajkovou lodí je stránka Fotbalové předpovědi, která využívá náš originální koeficient INDEX k popisu šancí obou týmů v zápase. Dalším důležitým pilířem je naše domovská stránka zaměřená na Sázkové tipy zdarma, kde jsou k dispozici také tipy na AKO sázky, Value Bets, OVER/UNDER nebo aktuální trendy.
Kurzové sázení by mělo být vždy vnímáno jako forma zábavy, nikoli jako způsob výdělku. Výsledky nejsou nikdy jisté a je možné prohrát celý vklad. Sázejte pouze peníze, jejichž ztráta pro vás nepředstavuje problém.
Doporučujeme si stanovit jasný měsíční rozpočet na zábavu a oddělit jej od běžných výdajů, jako je bydlení, energie, jídlo nebo úspory. Pomoci mohou také pevně nastavené limity na jednu sázku či na jeden den.
Vyhněte se snaze dohánět prohry a nesázejte ve stresu, únavě nebo pod emočním tlakem. Jednoduchý přehled sázek může pomoci udržet disciplínu a lepší kontrolu.
Veškeré tipy a analýzy na tomto webu slouží pouze k informativním účelům. Nezaručují žádný výsledek a nelze je považovat za finanční či investiční poradenství. Vždy dodržujte místní zákony a věková omezení týkající se sázení.
Pokud pro vás sázení přestává být zábavou nebo cítíte ztrátu kontroly, udělejte si pauzu a vyhledejte odbornou pomoc. Zdraví a osobní pohoda jsou vždy důležitější než jakýkoli výsledek.