Uta Arad
Petrolul Ploješť
FC Argeș Pitești
Dinamo Bukurešť
Csikszereda
Universitatea Cluj
Farul Constanța
Rapid
FCSB
Corvinul Hunedoara
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
FC Voluntari
CFR 1907 Kluž
Universitatea Craiova
FC Botoșani
Oţelul
| # | Tým | Z | Body |
|---|---|---|---|
| 1 | Dinamo Bukurešť31:9 +22 | 14 | 33 |
| 2 | Universitatea Craiova34:10 +24 | 14 | 32 |
| 3 | Rapid23:13 +10 | 14 | 30 |
| 4 | Universitatea Cluj26:20 +6 | 14 | 25 |
| 5 | Petrolul Ploješť19:18 +1 | 14 | 24 |
| 6 | Farul Constanța23:21 +2 | 14 | 23 |
| 7 | FCSB20:20 0 | 14 | 21 |
| 8 | Corvinul Hunedoara16:16 0 | 14 | 19 |
| 9 | CFR 1907 Kluž20:21 -1 | 14 | 18 |
| 10 | Uta Arad16:19 -3 | 14 | 18 |
| 11 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe9:19 -10 | 14 | 15 |
| 12 | FC Botoșani18:19 -1 | 14 | 14 |
| 13 | Oţelul16:22 -6 | 14 | 12 |
| 14 | FC Argeș Pitești8:16 -8 | 14 | 12 |
| 15 | FC Voluntari14:31 -17 | 14 | 8 |
| 16 | Csikszereda9:28 -19 | 14 | 5 |
| # | Tým | Z | Body |
|---|---|---|---|
| 1 | Universitatea Craiova24:3 +21 | 8 | 21 |
| 2 | Dinamo Bukurešť21:3 +18 | 7 | 21 |
| 3 | Rapid14:5 +9 | 8 | 19 |
| 4 | Farul Constanța16:8 +8 | 6 | 16 |
| 5 | Universitatea Cluj17:12 +5 | 8 | 16 |
| 6 | FCSB15:10 +5 | 7 | 14 |
| 7 | Corvinul Hunedoara13:8 +5 | 8 | 14 |
| 8 | Petrolul Ploješť8:4 +4 | 7 | 14 |
| 9 | Uta Arad9:3 +6 | 6 | 12 |
| 10 | CFR 1907 Kluž12:6 +6 | 6 | 11 |
| 11 | FC Botoșani10:4 +6 | 6 | 11 |
| 12 | Oţelul9:9 0 | 8 | 10 |
| 13 | FC Argeș Pitești4:5 -1 | 7 | 8 |
| 14 | FC Voluntari9:12 -3 | 8 | 8 |
| 15 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe5:9 -4 | 6 | 8 |
| 16 | Csikszereda5:10 -5 | 6 | 4 |
| # | Tým | Z | Body |
|---|---|---|---|
| 1 | Dinamo Bukurešť10:6 +4 | 7 | 12 |
| 2 | Universitatea Craiova10:7 +3 | 6 | 11 |
| 3 | Rapid9:8 +1 | 6 | 11 |
| 4 | Petrolul Ploješť11:14 -3 | 7 | 10 |
| 5 | Universitatea Cluj9:8 +1 | 6 | 9 |
| 6 | FCSB5:10 -5 | 7 | 7 |
| 7 | Farul Constanța7:13 -6 | 8 | 7 |
| 8 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe4:10 -6 | 8 | 7 |
| 9 | CFR 1907 Kluž8:15 -7 | 8 | 7 |
| 10 | Uta Arad7:16 -9 | 8 | 6 |
| 11 | Corvinul Hunedoara3:8 -5 | 6 | 5 |
| 12 | FC Argeș Pitești4:11 -7 | 7 | 4 |
| 13 | FC Botoșani8:15 -7 | 8 | 3 |
| 14 | Oţelul7:13 -6 | 6 | 2 |
| 15 | Csikszereda4:18 -14 | 8 | 1 |
| 16 | FC Voluntari5:19 -14 | 6 | 0 |
| # | Tým | Z | Body |
|---|---|---|---|
| 1 | Dinamo Bukurešť14:4 +10 | 14 | 29 |
| 2 | Universitatea Craiova11:3 +8 | 14 | 26 |
| 3 | Farul Constanța16:8 +8 | 14 | 23 |
| 4 | CFR 1907 Kluž11:7 +4 | 14 | 23 |
| 5 | Rapid8:3 +5 | 14 | 22 |
| 6 | Corvinul Hunedoara6:4 +2 | 14 | 20 |
| 7 | Petrolul Ploješť12:11 +1 | 14 | 20 |
| 8 | Universitatea Cluj8:9 -1 | 14 | 18 |
| 9 | FCSB8:9 -1 | 14 | 17 |
| 10 | FC Botoșani9:9 0 | 14 | 16 |
| 11 | Uta Arad4:9 -5 | 14 | 15 |
| 12 | Oţelul5:9 -4 | 14 | 14 |
| 13 | FC Argeș Pitești4:8 -4 | 14 | 13 |
| 14 | FC Voluntari7:14 -7 | 14 | 13 |
| 15 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe3:11 -8 | 14 | 12 |
| 16 | Csikszereda4:12 -8 | 14 | 10 |
| # | Tým | Z | Body |
|---|---|---|---|
| 1 | Universitatea Craiova23:7 +16 | 14 | 29 |
| 2 | Dinamo Bukurešť17:5 +12 | 14 | 29 |
| 3 | Rapid15:10 +5 | 14 | 26 |
| 4 | Universitatea Cluj18:11 +7 | 14 | 24 |
| 5 | Uta Arad12:10 +2 | 14 | 21 |
| 6 | Petrolul Ploješť7:7 0 | 14 | 19 |
| 7 | FC Botoșani9:10 -1 | 14 | 19 |
| 8 | FCSB12:11 +1 | 14 | 17 |
| 9 | Oţelul11:13 -2 | 14 | 17 |
| 10 | CFR 1907 Kluž9:14 -5 | 14 | 17 |
| 11 | Corvinul Hunedoara10:12 -2 | 14 | 14 |
| 12 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe6:8 -2 | 14 | 14 |
| 13 | FC Argeș Pitești4:8 -4 | 14 | 13 |
| 14 | Farul Constanța7:13 -6 | 14 | 12 |
| 15 | FC Voluntari7:17 -10 | 14 | 11 |
| 16 | Csikszereda5:16 -11 | 14 | 11 |
| # | Tým | Last 6 | Body |
|---|---|---|---|
| 1 | Universitatea Craiova |
W
W
W
W
W
W
|
18 |
| 2 | Dinamo Bukurešť |
W
W
W
W
D
W
|
16 |
| 3 | Rapid |
W
W
W
W
L
W
|
15 |
| 4 | Universitatea Cluj |
W
W
L
D
W
W
|
13 |
| 5 | Farul Constanța |
W
L
W
L
W
W
|
12 |
| 6 | FCSB |
D
L
W
W
W
L
|
10 |
| 7 | Petrolul Ploješť |
D
W
L
D
W
D
|
9 |
| 8 | Corvinul Hunedoara |
L
W
W
L
L
W
|
9 |
| 9 | Uta Arad |
L
W
L
W
W
L
|
9 |
| 10 | CFR 1907 Kluž |
W
L
W
L
D
D
|
8 |
| 11 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe |
W
L
L
D
L
D
|
5 |
| 12 | FC Botoșani |
D
L
W
L
L
L
|
4 |
| 13 | Csikszereda |
L
L
L
D
W
L
|
4 |
| 14 | FC Argeș Pitești |
D
L
L
D
L
L
|
2 |
| 15 | Oţelul |
L
L
L
D
L
D
|
2 |
| 16 | FC Voluntari |
L
L
L
L
L
L
|
0 |
| # | Tým | Z | Pro | Proti | Zápas | Nad 9.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 14 | 5.0 | 5.5 | 10.5 | 57% | |
| 2 | 14 | 5.7 | 4.6 | 10.3 | 43% | |
| 3 | 14 | 6.2 | 4.0 | 10.2 | 50% | |
| 4 | 14 | 5.1 | 4.9 | 10.1 | 57% | |
| 5 | 14 | 5.4 | 4.6 | 10.0 | 50% | |
| 6 | 14 | 3.1 | 6.9 | 9.9 | 43% | |
| 7 | 14 | 4.4 | 5.2 | 9.6 | 50% | |
| 8 | 14 | 5.2 | 4.4 | 9.6 | 43% | |
| 9 | 14 | 5.4 | 4.1 | 9.4 | 43% | |
| 10 | 14 | 4.6 | 4.8 | 9.4 | 43% | |
| 11 | 14 | 5.9 | 3.5 | 9.4 | 36% | |
| 12 | 14 | 3.9 | 4.9 | 8.8 | 43% | |
| 13 | 14 | 3.9 | 4.8 | 8.7 | 36% | |
| 14 | 14 | 4.0 | 4.7 | 8.7 | 36% | |
| 15 | 14 | 4.4 | 3.1 | 7.6 | 21% | |
| 16 | 14 | 2.5 | 4.9 | 7.4 | 21% |
Průměry na zápas: Pro = tým, Proti = soupeři, Zápas = oba týmy dohromady. Nad 9.5 = v kolika % zápasů týmu byl součet obou týmů vyšší než 9.5.
Universitatea Craiova
Universitatea Cluj
Farul Constanța
CFR 1907 Kluž
FC Botoșani
Universitatea Craiova
CFR 1907 Kluž
Dinamo Bukurešť
Rapid
Universitatea Cluj| Tým | Z | Více 2.5 | Méně 2.5 |
|---|---|---|---|
| Universitatea Cluj | 14 | 79% (11) | 21% (3) |
| FC Voluntari | 14 | 79% (11) | 21% (3) |
| CFR 1907 Kluž | 14 | 64% (9) | 36% (5) |
| FCSB | 14 | 57% (8) | 43% (6) |
| Universitatea Craiova | 14 | 57% (8) | 43% (6) |
| Farul Constanța | 14 | 57% (8) | 43% (6) |
| FC Botoșani | 14 | 50% (7) | 50% (7) |
| Dinamo Bukurešť | 14 | 50% (7) | 50% (7) |
| Oţelul | 14 | 43% (6) | 57% (8) |
| Uta Arad | 14 | 43% (6) | 57% (8) |
| Petrolul Ploješť | 14 | 43% (6) | 57% (8) |
| Csikszereda | 14 | 43% (6) | 57% (8) |
| Corvinul Hunedoara | 14 | 36% (5) | 64% (9) |
| Rapid | 14 | 36% (5) | 64% (9) |
| Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 14 | 21% (3) | 79% (11) |
| FC Argeș Pitești | 14 | 14% (2) | 86% (12) |
| Tým | Prům. | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Universitatea Cluj | 3.29 | 0 | 2 | 1 | 6 | 3 | 1 | 1 |
| FC Voluntari | 3.21 | 0 | 2 | 1 | 5 | 4 | 2 | 0 |
| Universitatea Craiova | 3.14 | 0 | 3 | 3 | 1 | 4 | 2 | 1 |
| Farul Constanța | 3.14 | 2 | 0 | 4 | 2 | 3 | 1 | 2 |
| CFR 1907 Kluž | 2.93 | 1 | 3 | 1 | 2 | 5 | 2 | 0 |
| FCSB | 2.86 | 1 | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 | 0 |
| Dinamo Bukurešť | 2.86 | 0 | 2 | 5 | 2 | 4 | 0 | 1 |
| Oţelul | 2.71 | 0 | 4 | 4 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| FC Botoșani | 2.64 | 2 | 1 | 4 | 2 | 3 | 2 | 0 |
| Petrolul Ploješť | 2.64 | 0 | 3 | 5 | 1 | 4 | 1 | 0 |
| Csikszereda | 2.64 | 1 | 3 | 4 | 2 | 1 | 2 | 1 |
| Rapid | 2.57 | 1 | 3 | 5 | 1 | 2 | 1 | 1 |
| Uta Arad | 2.50 | 2 | 4 | 2 | 1 | 3 | 0 | 2 |
| Corvinul Hunedoara | 2.29 | 2 | 1 | 6 | 3 | 0 | 2 | 0 |
| Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 2.00 | 2 | 4 | 5 | 0 | 1 | 2 | 0 |
| FC Argeș Pitești | 1.71 | 0 | 8 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Universitatea Cluj
FCSB
FC Voluntari
Farul Constanța
Dinamo Bukurešť
Uta Arad
Universitatea Craiova
FC Botoșani
Oţelul
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
Petrolul Ploješť
CFR 1907 Kluž
Corvinul Hunedoara
FC Argeș Pitești
Rapid
Csikszereda
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
Universitatea Craiova
CFR 1907 Kluž
Dinamo Bukurešť
Dinamo Bukurešť
Rapid
Oţelul
Universitatea Craiova
Universitatea Craiova
Uta Arad
Dinamo Bukurešť
Petrolul Ploješť
FC Voluntari
Universitatea Craiova
Farul Constanța
Petrolul Ploješť
Dinamo Bukurešť
FC Voluntari
FC Argeș Pitești
Petrolul Ploješť
Uta Arad
CFR 1907 Kluž
FCSB
FC Argeș PiteștiVítejte na nejdetailnějším informačním portálu věnovaném lize Liga I. Naším cílem je poskytovat sázkařům, fanouškům a analytikům ucelený přehled o všem, co se v této prestižní soutěži děje. Výše uvedená data jsou generována pomocí pokročilých matematických modelů, které zohledňují historické výsledky, aktuální formu i specifické týmové statistiky. Pokud hledáte spolehlivé vodítko pro své sázkařské strategie, jste na správném místě.
Základem naší nabídky jsou fotbalové tipy VITISPORT. U každého nadcházejícího utkání najdete nejen klasickou predikci výsledku (1, 0, 2), ale především náš unikátní Vitisport Index. Tento index vyjadřuje míru pravděpodobnosti daného výsledku a pomáhá vám identifikovat hodnotné sázky. Naše algoritmy pracují s daty v reálném čase, aby predikce odpovídaly aktuálnímu rozpoložení týmů v Romania.
Průběžně aktualizovaná ligová tabulka vám poskytuje okamžitý přehled o pozicích týmů v boji o titul, pohárové příčky nebo záchranu. Chápeme, že fotbal se hraje jinak na vlastním stadionu a jinak před nepřátelským publikem. Proto pro vás oddělujeme statistiky zápasů doma a venku, což je klíčový faktor pro přesné tipování výsledků v lize Liga I.
Jednou z našich nejoblíbenějších funkcí je výpis nejlepších trendů (Top Trends). Náš systém automaticky skenuje databázi a hledá významné série, jako jsou týmy s dlouhou neporazitelností, série zápasů s nízkým počtem gólů (Under 2.5) nebo týmy, které mají problém se vstřelením branky. Tyto "chytré statistiky" vám umožňují sázet na základě reálných vzorců chování týmů, nikoliv jen na základě pocitu.
Historické výsledky jsou důležité, ale forma z posledních týdnů je zásadní. Naše tabulka formy z posledních 6 utkání vám ukáže, kdo je aktuálně na vzestupu a kdo se naopak potýká s krizí. U každého týmu vidíte přehledný grafický zápis (V-R-P) i skóre z posledních klání, což vám umožní rychle vyhodnotit dynamiku každého celku před jeho příštím výkopem.
Pro milovníky sázek na počet branek nabízíme hloubkové statistiky Under/Over 2.5. Dozvíte se, kolik procent zápasů daného týmu končí "přestřelkou" a kde naopak kralují obrany. Naše unikátní tabulka distribuce gólů jde ještě dál – rozebírá přesné počty gólů v zápasech od nuly až po divoké výsledky 6+. Tato data jsou neocenitelná pro přesné odhady výsledků v Romania.
U nejznámějších světových lig, jako jsou například Premier League, Bundesliga nebo právě vybrané top soutěže, pro vás připravujeme také podrobné statistiky hráčů. Můžete sledovat souboj o korunu krále střelců, nejlepší nahrávače i nejčastěji trestané hráče (žluté a červené karty). Tyto informace jsou dostupné pro nejpopulárnější ligy světa a pomáhají vám pochopit vliv klíčových individualit na výsledky celého týmu.
Věděli jste, že některé týmy dominují v prvních poločasech, ale v závěru zápasů fyzicky odpadají? Naše tabulky pro 1. a 2. poločas vám tyto tendence odhalí. Sledujeme také průměrný počet gólů na zápas napříč celou ligou a rozdělení bodů mezi domácí a hostující celky, abyste měli k dispozici skutečně 360° pohled na soutěž Liga I.
Díky propojení s datovými centry v reálném čase vám přinášíme aktuální Live Score všech probíhajících utkání. Jakmile zápas skončí, systém jej okamžitě zařadí do historie a přepočítá veškeré statistiky formy a tabulky. V sekci nejbližších zápasů pak vždy s předstihem uvidíte program na další kola, abyste si mohli své sázky naplánovat včas a s těmi nejlepšími informacemi.
Všechny analýzy a tipy na této stránce mají informativní charakter a jsou určeny pouze pro dospělé uživatele. Sázejte zodpovědně a využívejte naše statistická data jako jeden z mnoha nástrojů pro vaše rozhodování.
Dinamo Bukurešť
14
+22
33
2
Universitatea Craiova
14
+24
32
3
Rapid
14
+10
30
4
Universitatea Cluj
14
+6
25
5
Petrolul Ploješť
14
+1
24
6
Farul Constanța
14
+2
23
7
FCSB
14
0
21
8
Corvinul Hunedoara
14
0
19
9
CFR 1907 Kluž
14
-1
18
10
Uta Arad
14
-3
18
11
Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
14
-10
15
12
FC Botoșani
14
-1
14
13
Oţelul
14
-6
12
14
FC Argeș Pitești
14
-8
12
15
Fc Voluntari
14
-17
8
16
Csikszereda
14
-19
5
Vitisport is nezávislá sportovní informační platforma zaměřená na předzápasové analýzy, statistické přehledy a obecné komentáře k fotbalovým utkáním a vybraným světovým soutěžím. Cílem webu je nabídnout kontext, data a orientační pohled na sportovní dění.
Vitisport není sázková kancelář a nepřijímá žádné sázky. Veškerý obsah slouží výhradně k informativním a zábavním účelům a vychází z veřejně dostupných dat, historických statistik a obecné sportovní analýzy.
Přestože nabízíme tipy na několik sportovních odvětví, naší vlajkovou lodí je stránka Fotbalové předpovědi, která využívá náš originální koeficient INDEX k popisu šancí obou týmů v zápase. Dalším důležitým pilířem je naše domovská stránka zaměřená na Sázkové tipy zdarma, kde jsou k dispozici také tipy na AKO sázky, Value Bets, OVER/UNDER nebo aktuální trendy.
Kurzové sázení by mělo být vždy vnímáno jako forma zábavy, nikoli jako způsob výdělku. Výsledky nejsou nikdy jisté a je možné prohrát celý vklad. Sázejte pouze peníze, jejichž ztráta pro vás nepředstavuje problém.
Doporučujeme si stanovit jasný měsíční rozpočet na zábavu a oddělit jej od běžných výdajů, jako je bydlení, energie, jídlo nebo úspory. Pomoci mohou také pevně nastavené limity na jednu sázku či na jeden den.
Vyhněte se snaze dohánět prohry a nesázejte ve stresu, únavě nebo pod emočním tlakem. Jednoduchý přehled sázek může pomoci udržet disciplínu a lepší kontrolu.
Veškeré tipy a analýzy na tomto webu slouží pouze k informativním účelům. Nezaručují žádný výsledek a nelze je považovat za finanční či investiční poradenství. Vždy dodržujte místní zákony a věková omezení týkající se sázení.
Pokud pro vás sázení přestává být zábavou nebo cítíte ztrátu kontroly, udělejte si pauzu a vyhledejte odbornou pomoc. Zdraví a osobní pohoda jsou vždy důležitější než jakýkoli výsledek.