Choose language: Tipy na fotbal, hokej a basket pro kurzové sázky Free betting tips and predictions Analizy i prognozy dla zakładów Fussballtipps Besplatni tipovi za danas Predicciones para el fútbol Prévisions pour le football Pronostici calcio Statistici sportive din fotbal Sport fogadások Sportstatistieken Canli sonuçlar Πληροφορίες σχετικά με προγνωστικά Dicas de apostas Fotboll speltips gratis Prognoser og tips Live tulokset Fodbold resultater Vitibet Chinese

Skupina Vitisport Holding

Vitisport Holding Group je mezinárodně aktivní skupina provozující online magazíny v různých společenských oblastech. Společnost má sídlo v České republice, v Praze.

Sportovní statistiky

Největším projektem skupiny Vitisport Holding Group jsou sportovní statistiky se zaměřením na fotbal, basketbal, lední hokej a házenou. Nabízíme výsledky zápasů, ligové tabulky a nadcházející zápasy z celého světa. Na základě jedinečného matematického algoritmu předpovídáme pravděpodobný výsledek budoucích zápasů na základě statistických údajů.

Sportovní statistiky nabízíme v mnoha světových jazycích. Provozujeme anglickou, chorvatskou, francouzskou, tureckou, portugalskou, norskou a finskou jazykovou mutaci na doméně https://www.vitibet.com pod názvem Sázení zdarma tipy a předpovědi. Vlajkovou lodí všech našich statistik je samozřejmě anglická Premier League.

Kromě domény vitibet.com provozuje mnoho jazykových mutací sportovních statistik. Provozujeme německou jazykovou mutaci se zaměřením na německou Bundesligu na doméně https://www.vitisport.de/ pod názvem Wett Tipps und Fussballvorhersagen. Španělsky mluvící návštěvníci mohou navštívit naši španělskou doménu se zaměřením na La Ligu https://www.vitisport.es/s podtitulkem Pronosticos consejos. V Itálii vlastníme doménu https://www.vitisport.it/ Previsioni sportive s důrazem na italskou Serii A. The doména https://www.vitisport.cz/ s podtitulem Tipy na fotbalové zápasy, kde naši návštěvníci najdou české a polské jazykové mutace, je pro nás zásadní a důležitá věc. naše statistiky a prognózy. V Nizozemsku působíme na doméně https://www.vitisport.nl, která se zaměřuje na nizozemskou Eredivisie a belgický Jupiler ligy.

Do seznamu všech našich jazykových mutací je nutné zahrnout i rumunskou verzi na https://www.vitisport.ro , maďarská verze na https://www.vitisport.hu, švédská verze na https://www.vitisport.se, řecká verze na https://www.vitisport.gr a dánskou verzi na https://www.vitisport.dk.

Jak vidíte, sportovní statistiky Vitisport/Vitibet jsou dostupné po celém světě.

Recenze internetových obchodů

Dalším předmětem činnosti našeho holdingu jsou recenze internetových obchodů. Podobně jako u známých služeb Trustpilot nebo Trusted Shops nabízíme službu, která spotřebitelům poskytuje nezávislá hodnocení a recenze internetových obchodů.

Na německém trhu najdete naše recenze německých internetových obchodů na doméně DasKufhausOnline.de. Internetové obchody jsou přehledně rozděleny do kategorií. U každého obchodu spotřebitelé naleznou hodnocení sortimentu internetového obchodu, dodací, platební a reklamační podmínky nebo zkušenosti ostatních uživatelů. Na webu DasKaufhausOnline mohou zákazníci také najít aktuální slevy a akce.

V Itálii zveřejňujeme recenze italských internetových obchodů na portálu Grande-magazzino.it. Spotřebitelé zde také najdou u každého internetového obchodu jeho hodnocení, přehled a popis služeb, které obchod nabízí jako je doprava zboží, cena za dopravu nebo způsob platby, reklamace či vrácení zboží.

V České republice najdou naši zákazníci recenze českých internetových obchodů na stránce Obchoďák online. Obchodak.online byl náš první portál zaměřený na hodnocení internetových obchodů. Stejně jako největší konkurenční služba v ČR Heureka nabízíme spotřebitelům hodnocení internetových obchodů, popis služeb, sortiment, způsob dopravy a reklamace. Stejně jako v Německu i v České republice najdou naši zákazníci aktuálně probíhající slevové akce internetových obchodů.

Cestování

Další oblastí, ve které Vitisport Group působí, je cestování. V našem portfoliu máme dvě služby věnované tématu cestování.

V Německu provozujeme web BestenKinderhotels.de, který nabízí recenze a popis nejlepších rodinných hotelů pro rodiny s dětmi. Většina hotelů, jejichž popisy a hodnocení přinášíme, je z Rakouska a Německa, z oblastí s krásnou přírodou, nejčastěji z Alp.

V České republice provozujeme web svylety.cz. Svylety přináší tipy na nejlepší výlety v České republice. U každého výletu mají naši návštěvníci možnost dozvědět se něco zajímavého o daném místě. Zároveň si také mohou přečíst, co je v okolí zajímavé, jak místo hodnotí ostatní uživatelé nebo zjistit, jak dlouho jim bude trvat, než se tam dostanou, a to jak vlastní dopravou, tak hromadnou dopravou.