Předpovědi výsledků zápasů zde nejsou řazeny podle data ani podle ligy, ale podle pravděpodobnosti úspěchu na základě našeho odhadu pravděpodobného vítěze.
Všechny sázkové tipy napříč ligovými soutěžemi – ať už jde o anglickou Premier League, německou Bundesligu nebo severoamerickou MLS – jsou seřazeny podle hodnoty INDEX. Hodnota INDEX zjednodušeně představuje dvojnásobek očekávaného rozdílu skóre zápasu, vypočítaného naším algoritmem. Kliknutím na každý řádek otevřete sázkový tip a zobrazíte podrobné statistiky o zápase.
Pokud je sázkový tip na konci řádku označen číslem 1 na zeleném pozadí, znamená to, že náš algoritmus favorizuje vítězství domácího týmu. Naopak číslo 2 na červeném pozadí indikuje, že náš algoritmus předpovídá vítězství hostujícího týmu.
Sázkové tipy vždy berte pouze jako naši inspiraci a nezávazný názor. Pokud se účastníte sázek na výsledky sportovních událostí, nakládejte vždy se svými financemi obezřetně. Nikdy neinvestujte více peněz, než si můžete dovolit ztratit, aniž byste se dostali do finančních problémů. Tento princip platí pro jakoukoli finanční investici.
| Fotbal předpovědi | VITISPORT TIP | INDEX | |||||||||||
| score | 1 | 0 | 2 | tip | |||||||||
| 24.10 | Slavia Praha W | Baník Ostrava W | 7 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 13.83 | |||
| 24.10 | Bedrichov | Sparta Brno | 0 | : | 5 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -10.41 | |||
| 23.10 | The New Saints | Ammanford AFC | 5 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 10.22 | |||
| 24.10 | Barcelona W | Granada | 5 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 10.00 | |||
| 18.10 | Tatran Všechovice | Brumov | 5 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 9.70 | |||
| 18.10 | Real Sociedad W | Barcelona W | 0 | : | 5 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -9.41 | |||
| 23.10 | Baťov | Strání | 0 | : | 4 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -8.80 | |||
| 23.10 | Växjö W | Häcken W | 0 | : | 4 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -8.56 | |||
| 23.10 | Pyunik Yerevan | Gandzasar | 4 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 8.25 | |||
| 24.10 | Ross County | Airdrie United | 4 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 7.54 | |||
| 19.10 | Bayern Munich W | Stuttgart W | 4 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 7.08 | |||
| 24.10 | Rapid Vienna | Austria Lustenau | 4 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 6.99 | |||
| 18.10 | Mainz 05 W | VfL Wolfsburg Ž | 0 | : | 3 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -6.78 | |||
| 18.10 | Malisheva | Vushtrria | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 6.77 | |||
|
|
|||||||||||||
| 23.10 | Kitzbühel | Wolfurt | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 6.73 | |||
| 24.10 | Drochtersen-Assel | Todesfelde | 4 | : | 1 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 6.67 | |||
| 18.10 | F91 Dudelange | Swift Hesperange | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 6.61 | |||
| 23.10 | Tartu Welco | Tallinna Kalev | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 6.59 | |||
| 20.10 | Dewa United FC | Persijap | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 6.58 | |||
| 24.10 | Kuřim | Bystrc Kníničky | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 6.48 | |||
| 18.10 | Valmiera / BSS | Tukums II | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 6.46 | |||
| 24.10 | Valmiera / BSS | JFK Ventspils | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 6.43 | |||
| 24.10 | Hamilton Academical | East Fife | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 6.43 | |||
| 24.10 | Rapid Psáry | Slovan Velvary | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 6.40 | |||
| 18.10 | Tartu Welco | Nõmme United II | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 6.38 | |||
| 19.10 | Al-Hilal Saudi FC | Al-Hazm | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 6.36 | |||
| 24.10 | Norrköping W | Uppsala W | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 6.36 | |||
| 18.10 | Crvena Zvezda Bělehrad | Mladost Lucani | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 6.30 | |||
| 23.10 | Holywell | Penybont | 0 | : | 3 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -6.30 | |||
| 24.10 | Dunajska Streda | Ružomberok | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 6.22 | |||
| 24.10 | Simba | Mbeya City | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 6.10 | |||
| 24.10 | Viktoria Plzeň U19 | Zlín U19 | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 6.04 | |||
| 24.10 | Fortuna Ålesund W | LSK Kvinner W | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 5.96 | |||
| 18.10 | Iğdır FK | Boluspor SK | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 5.88 | |||
| 18.10 | Tru-Juice | Humble Lions | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 5.88 | |||
| 18.10 | Wolfurt | Schwaz | 0 | : | 3 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -5.87 | |||
| 19.10 | Rīgas FS | Tukums | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 5.84 | |||
| 19.10 | Hapoel Kfar Shalem | Hapoel Acre | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 5.82 | |||
| 24.10 | Chemnitzer FC | Magdeburg II | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 5.81 | |||
| 24.10 | Djurgårdens IF | Orgryte IS | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 5.72 | |||
| 24.10 | Metalul Buzău | Ştefăneşti | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 5.71 | |||
| 24.10 | Ordabasy | Zhenys | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 5.71 | |||
| 18.10 | London City Lionesses | Everton (ženy) | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 5.70 | |||
| 24.10 | Struga | Skopje | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 5.70 | |||
| 24.10 | Pogoń Szczecin | Radomiak Radom | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 5.67 | |||
| 20.10 | Ebbsfleet United | Horsham | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 5.66 | |||
| 18.10 | Victoria Rosport | FC Differdange 03 | 0 | : | 3 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -5.60 | |||
| 18.10 | Red Bull Salcburk | SCR Altach | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 5.54 | |||
| 18.10 | Brighton | Crystal Palace FC | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 5.48 | |||
| 24.10 | Karviná U19 | Dukla Praha U19 | 0 | : | 3 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -5.47 | |||
| 23.10 | Deportivo Binacional | Santos | 0 | : | 3 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -5.46 | |||
| 24.10 | Toulouse | Estac Troyes | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 5.45 | |||
| 24.10 | 1. FC Magdeburg | Karlsruher SC | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 5.42 | |||
| 24.10 | AEK Athens FC | Panetolikos | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 5.42 | |||
| 24.10 | Maccabi Tel Aviv FC | Hapoel Haifa FC | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 5.36 | |||
| 24.10 | Donau | Wienerberg | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 5.35 | |||
| 18.10 | KPV-j | Inter Turku II | 0 | : | 3 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -5.34 | |||
| 20.10 | Al Taawon | Al-Qadisiyah FC | 0 | : | 3 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -5.34 | |||
| 24.10 | Holešov | Tatran Všechovice | 0 | : | 3 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -5.34 | |||
| 23.10 | Imst | Fügen | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 5.29 | |||
| 24.10 | OFK Bělehrad | Crvena Zvezda Bělehrad | 0 | : | 3 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -5.29 | |||
| 18.10 | Rheindorf Altach II | Imst | 0 | : | 3 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -5.25 | |||
| 18.10 | CSF Bălți | FC Politehnica UTM Kišiněv | 0 | : | 3 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -5.21 | |||
| 24.10 | Slavia Hradec Králové | Chrudim II | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 5.21 | |||
|
|
|||||||||||||
| 19.10 | Bursaspor | Pendikspor | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 5.20 | |||
| 23.10 | Stade Lausanne-Ouchy | Neuchatel Xamax FC | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 5.18 | |||
| 24.10 | Minas | Ayacucho FC | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 5.17 | |||
| 18.10 | Al-Ittihad Kalba | Al-Jazira | 0 | : | 3 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -5.16 | |||
| 24.10 | CF Montreal | Nashville SC | 0 | : | 3 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -5.14 | |||
| 24.10 | FC Augsburg | Union Berlin | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 5.12 | |||
| 18.10 | KI Klaksvik | B68 | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 5.09 | |||
| 24.10 | GAP Connah S Quay FC | Llandudno | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 5.07 | |||
| 24.10 | Borac Banja Luka | Sloga Doboj | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 5.07 | |||
| 24.10 | Slovan Bratislava | Dukla Banská Bystrica | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 5.03 | |||
| 23.10 | Cambrian & Clydach | Airbus UK | 0 | : | 3 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -4.98 | |||
| 24.10 | Röthis | Lustenau | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.98 | |||
| 23.10 | Dornbirn | Rheindorf Altach II | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.97 | |||
| 24.10 | Metta / LU | Leevon / PPK | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.97 | |||
| 24.10 | Eyüpspor | Kasımpaşa | 0 | : | 3 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -4.95 | |||
| 24.10 | KVC Westerlo | SK Beveren | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.93 | |||
| 24.10 | ROHDA Raalte | HHC | 0 | : | 3 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -4.91 | |||
| 18.10 | MVV | Heracles | 0 | : | 3 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -4.90 | |||
| 23.10 | FC Winterthur | FC Stade Nyonnais | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.90 | |||
| 24.10 | King's Lynn Town | Southport | 3 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.88 | |||
| 22.10 | Sporting JAX | Louisville City FC | 0 | : | 2 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -4.85 | |||
| 23.10 | Caernarfon Town | Briton Ferry | 2 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.79 | |||
| 18.10 | Seoul E-Land FC | Gimhae City | 2 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.77 | |||
| 18.10 | Twente | Utrecht | 3 | : | 1 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.76 | |||
| 24.10 | Puskas Academy | Nyiregyhaza | 2 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.74 | |||
| 24.10 | Saint-Malo W | Paris FC W | 0 | : | 2 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -4.74 | |||
| 18.10 | Kayserispor | Batman Petrolspor | 2 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.73 | |||
| 19.10 | Aresimi | Tikveš | 0 | : | 2 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -4.69 | |||
| 24.10 | Sudtirol | Sampdoria | 2 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.68 | |||
| 18.10 | Riga | Super Nova | 2 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.67 | |||
| 24.10 | Sigma Olomouc U19 | Mladá Boleslav U19 | 3 | : | 1 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.67 | |||
| 18.10 | Erbil SC | Mosul | 2 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.65 | |||
| 24.10 | Hammarby W | Djurgården W | 2 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.64 | |||
| 24.10 | CS Dinamo București | Popești-Leordeni | 1 | : | 3 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -4.63 | |||
| 24.10 | Křimice | Milevsko | 2 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.63 | |||
| 24.10 | Ebbsfleet United | Maidenhead | 2 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.63 | |||
| 24.10 | VfB Oldenburg | HSC Hannover | 3 | : | 1 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.61 | |||
| 18.10 | Union Berlín Ž | Nürnberg W | 3 | : | 1 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.60 | |||
| 21.10 | Yokohama F. Marinos | Tokyo Verdy | 2 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.60 | |||
| 24.10 | Sportfreunde Lotte | Sportfreunde Siegen | 0 | : | 2 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -4.58 | |||
| 24.10 | Teuta Drač | AF Elbasani | 2 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.58 | |||
| 24.10 | Zrinjski | Radnik Bijeljina | 2 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.57 | |||
| 19.10 | Dinamo Minsk | Arsenal | 2 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.55 | |||
| 20.10 | IFK Norrkoping | Orebro SK | 2 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.52 | |||
| 24.10 | Hannover 96 II | Eintracht Norderstedt | 3 | : | 1 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.50 | |||
| 24.10 | Quick Boys | Hoek | 2 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.49 | |||
| 18.10 | Kongsvinger | Sandnes ULF | 3 | : | 1 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.46 | |||
| 19.10 | AC Omonia Nikósie | Olympiakos | 2 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.44 | |||
| 20.10 | Bhayangkara Presisi Indonesia FC | PSIM Yogyakarta | 2 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.44 | |||
| 18.10 | Tampines Rovers | Young Lions | 2 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.43 | |||
|
|
|||||||||||||
| 24.10 | Bodo/Glimt | Valerenga | 2 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.43 | |||
| 24.10 | Reading | Barnsley | 2 | : | 0 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.43 | |||
| 24.10 | Spartak Pribram | Spartak Soběslav | 3 | : | 1 | 80 % | 16 % | 4 % | 1 | 4.42 | |||
| 24.10 | Sanfrecce Hiroshima | Shimizu S-pulse | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.40 | |||
| 23.10 | Team Altamura | Potenza | 0 | : | 2 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -4.38 | |||
| 18.10 | Molde | Start | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.35 | |||
| 18.10 | Häcken W | Hammarby W | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.34 | |||
| 24.10 | FC Levadia Tallinn | Laagri | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.34 | |||
| 24.10 | Polessya | Obolon'-Brovar | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.34 | |||
| 22.10 | Yelimay Semey 2 | Tobol 2 | 1 | : | 3 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -4.33 | |||
| 23.10 | Hapoel Acre | Hapoel Ra'anana | 0 | : | 2 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -4.32 | |||
| 18.10 | Tivoli Gardens | Dunbeholden | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.31 | |||
| 23.10 | SKU Amstetten | Rapid Wien II | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.28 | |||
| 24.10 | Alloa Athletic FC | Queen of the South | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.26 | |||
| 18.10 | US Mondorf-les-bains | Wiltz | 3 | : | 1 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.24 | |||
| 20.10 | Manchester City FC | AEK Athens FC | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.24 | |||
| 24.10 | Yeovil Town | Altrincham | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.24 | |||
| 22.10 | Ekibastuz | Taraz | 0 | : | 2 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -4.22 | |||
| 24.10 | Hemel Hempstead Town | AFC Totton | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.22 | |||
| 24.10 | Samsunspor | Amed | 0 | : | 2 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -4.22 | |||
| 21.10 | 22 de Julio | LDU Portoviejo | 0 | : | 2 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -4.21 | |||
| 24.10 | Lyn W | Molde W | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.21 | |||
| 24.10 | Dynamo Kyiv | Kudrivka | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.21 | |||
| 24.10 | De Treffers | Sparta Rotterdam II | 3 | : | 1 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.21 | |||
| 24.10 | Lazio | Parma | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.21 | |||
| 24.10 | Persijap | Java United | 0 | : | 2 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -4.20 | |||
| 21.10 | V-varen Nagasaki | Sanfrecce Hiroshima | 0 | : | 2 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -4.19 | |||
| 18.10 | Admira Praha | Povltava FA | 3 | : | 1 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.18 | |||
| 20.10 | El Geish | Pyramids FC | 0 | : | 2 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -4.17 | |||
| 20.10 | AS Řím | Slovan Bratislava | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.15 | |||
| 22.10 | Al-Ahli Jeddah | Al Khaleej Saihat | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.15 | |||
| 24.10 | Chelsea | Tottenham | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.13 | |||
| 24.10 | Atletico Madrid | Deportivo La Coruna | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.13 | |||
| 18.10 | Panathinaikos | Asteras Tripolis | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.12 | |||
| 23.10 | San Marino Academy | Cosmos | 0 | : | 2 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -4.12 | |||
| 18.10 | Olympic | Utsikten | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.11 | |||
| 24.10 | Bangor | Larne | 0 | : | 2 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -4.10 | |||
| 23.10 | Vasteras SK FK | Halmstad | 2 | : | 0 | 79 % | 16 % | 5 % | 1 | 4.09 | |||
| 24.10 | Arda Kardzhali | Levski Sofie | 0 | : | 2 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -4.09 | |||
| 24.10 | Epitsentr Dunayivtsi | FC Kharkiv | 0 | : | 2 | 5 % | 16 % | 79 % | 2 | -4.09 | |||
| 18.10 | Seattle Sounders | CF Montreal | 2 | : | 0 | 78 % | 16 % | 6 % | 1 | 4.08 | |||
| 19.10 | Al-Fayha | Al-Ahli Jeddah | 0 | : | 2 | 6 % | 16 % | 78 % | 2 | -4.08 | |||
| 20.10 | Barnet | Swindon Town FC | 2 | : | 0 | 78 % | 16 % | 6 % | 1 | 4.07 | |||
| 24.10 | Buducnost Podgorica | Arsenal Tivat | 2 | : | 0 | 78 % | 16 % | 6 % | 1 | 4.07 | |||
| 18.10 | Esperança d'Andorra | FC Santa Coloma | 0 | : | 2 | 6 % | 16 % | 78 % | 2 | -4.05 | |||
| 18.10 | Karpaty | Epitsentr Dunayivtsi | 2 | : | 0 | 78 % | 16 % | 6 % | 1 | 4.03 | |||
| 18.10 | Viktoria Plzeň II | Aritma Praha | 2 | : | 0 | 78 % | 16 % | 6 % | 1 | 4.02 | |||
| 18.10 | Hartford Athletic | Brooklyn | 2 | : | 0 | 78 % | 16 % | 6 % | 1 | 4.01 | |||
| 24.10 | Dordrecht | VVV-Venlo | 1 | : | 3 | 6 % | 16 % | 78 % | 2 | -4.00 | |||
| 18.10 | Terengganu | Johor Darul Takzim FC | 0 | : | 2 | 6 % | 16 % | 78 % | 2 | -3.99 | |||
|
|
|||||||||||||
| 23.10 | FC OSS | Jong Ajax | 2 | : | 0 | 78 % | 16 % | 6 % | 1 | 3.97 | |||
| 18.10 | FC Copenhagen | Aarhus | 2 | : | 0 | 78 % | 16 % | 6 % | 1 | 3.96 | |||
| 23.10 | Shamrock Rovers FC | Sligo Rovers FC | 2 | : | 0 | 78 % | 16 % | 6 % | 1 | 3.96 | |||
| 24.10 | FC Viktoria Köln | Verl | 3 | : | 1 | 78 % | 16 % | 6 % | 1 | 3.96 | |||
| 24.10 | Boreham Wood | AFC Fylde | 2 | : | 0 | 78 % | 16 % | 6 % | 1 | 3.96 | |||
| 24.10 | Sirius | AIK Stockholm | 2 | : | 0 | 77 % | 17 % | 6 % | 1 | 3.94 | |||
| 24.10 | Shakhtar Donetsk | Zorya Luhansk | 2 | : | 0 | 77 % | 17 % | 6 % | 1 | 3.94 | |||
| 18.10 | Baník Ostrava | Sparta Praha | 0 | : | 2 | 6 % | 17 % | 77 % | 2 | -3.92 | |||
| 18.10 | Lech Poznan | Korona Kielce | 2 | : | 0 | 77 % | 17 % | 6 % | 1 | 3.91 | |||
| 18.10 | Egnatia Rrogozhinë | Vllaznia Skadar | 2 | : | 0 | 77 % | 17 % | 6 % | 1 | 3.91 | |||
| 18.10 | Kuressaare | FC Levadia Tallinn | 0 | : | 2 | 6 % | 17 % | 77 % | 2 | -3.89 | |||
| 24.10 | SpVgg Unterhaching | Ansbach | 2 | : | 0 | 77 % | 17 % | 6 % | 1 | 3.89 | |||
| 21.10 | Birzebbuga | Marsaxlokk | 0 | : | 2 | 6 % | 17 % | 77 % | 2 | -3.88 | |||
| 23.10 | Altglienicke | Luckenwalde | 2 | : | 0 | 77 % | 17 % | 6 % | 1 | 3.88 | |||
| 24.10 | Slavia Praha U19 | Opava U19 | 1 | : | 3 | 6 % | 17 % | 77 % | 2 | -3.88 | |||
| 21.10 | Al Ahly | Olympic El Qanah | 2 | : | 0 | 77 % | 17 % | 6 % | 1 | 3.87 | |||
| 24.10 | Chongqing Tongliang Long | Čching-tao Chaj-niou | 2 | : | 0 | 77 % | 17 % | 6 % | 1 | 3.87 | |||
| 24.10 | FC UFA | Nizhny Novgorod | 0 | : | 2 | 6 % | 17 % | 77 % | 2 | -3.87 | |||
| 18.10 | Lechia Gdaňsk | Arka Gdynia | 2 | : | 0 | 77 % | 17 % | 6 % | 1 | 3.86 | |||
| 24.10 | Saint Etienne | Nantes Basket | 2 | : | 0 | 77 % | 17 % | 6 % | 1 | 3.85 | |||
| 18.10 | Paide | Trans Narva | 2 | : | 0 | 77 % | 17 % | 6 % | 1 | 3.84 | |||
| 18.10 | Résidence Walferdange | US Rumelange | 3 | : | 1 | 76 % | 17 % | 7 % | 1 | 3.82 | |||
| 19.10 | FC Kharkiv | Livyi Bereh | 2 | : | 0 | 77 % | 17 % | 6 % | 1 | 3.82 | |||
| 23.10 | Oddevold | GIF Sundsvall | 2 | : | 0 | 76 % | 17 % | 7 % | 1 | 3.81 | |||
| 23.10 | Atletico Madrid W | Valencia W | 2 | : | 0 | 76 % | 17 % | 7 % | 1 | 3.81 | |||
| 24.10 | FK TransINVEST | FC Hegelmann | 2 | : | 0 | 76 % | 17 % | 7 % | 1 | 3.81 | |||
| 24.10 | Gimpo Citizen | Gimhae City | 2 | : | 0 | 76 % | 17 % | 7 % | 1 | 3.80 | |||
| 18.10 | Peking Kuo-an | Qingdao Youth Island | 2 | : | 0 | 76 % | 17 % | 7 % | 1 | 3.77 | |||
| 22.10 | FK Jablonec | Brighton | 0 | : | 2 | 7 % | 17 % | 76 % | 2 | -3.75 | |||
| 24.10 | Sotra | Notodden | 2 | : | 0 | 76 % | 17 % | 7 % | 1 | 3.75 | |||
| 24.10 | Barrow | Forest Green | 2 | : | 0 | 76 % | 17 % | 7 % | 1 | 3.75 | |||
| 19.10 | Al Kuwait | Al Sulaibikhat | 2 | : | 0 | 76 % | 17 % | 7 % | 1 | 3.74 | |||
| 24.10 | Tottenham (ženy) | Arsenal W | 2 | : | 0 | 76 % | 17 % | 7 % | 1 | 3.74 | |||
| 21.10 | Sporting CP | Lask Linz | 2 | : | 0 | 76 % | 18 % | 6 % | 1 | 3.72 | |||
| 21.10 | Aston Villa | Viking | 2 | : | 0 | 76 % | 18 % | 6 % | 1 | 3.71 | |||
| 21.10 | Cumbayá | El Nacional | 2 | : | 0 | 76 % | 18 % | 6 % | 1 | 3.71 | |||
Vitisport is nezávislá sportovní informační platforma zaměřená na předzápasové analýzy, statistické přehledy a obecné komentáře k fotbalovým utkáním a vybraným světovým soutěžím. Cílem webu je nabídnout kontext, data a orientační pohled na sportovní dění.
Vitisport není sázková kancelář a nepřijímá žádné sázky. Veškerý obsah slouží výhradně k informativním a zábavním účelům a vychází z veřejně dostupných dat, historických statistik a obecné sportovní analýzy.
Přestože nabízíme tipy na několik sportovních odvětví, naší vlajkovou lodí je stránka Fotbalové předpovědi, která využívá náš originální koeficient INDEX k popisu šancí obou týmů v zápase. Dalším důležitým pilířem je naše domovská stránka zaměřená na Sázkové tipy zdarma, kde jsou k dispozici také tipy na AKO sázky, Value Bets, OVER/UNDER nebo aktuální trendy.
Kurzové sázení by mělo být vždy vnímáno jako forma zábavy, nikoli jako způsob výdělku. Výsledky nejsou nikdy jisté a je možné prohrát celý vklad. Sázejte pouze peníze, jejichž ztráta pro vás nepředstavuje problém.
Doporučujeme si stanovit jasný měsíční rozpočet na zábavu a oddělit jej od běžných výdajů, jako je bydlení, energie, jídlo nebo úspory. Pomoci mohou také pevně nastavené limity na jednu sázku či na jeden den.
Vyhněte se snaze dohánět prohry a nesázejte ve stresu, únavě nebo pod emočním tlakem. Jednoduchý přehled sázek může pomoci udržet disciplínu a lepší kontrolu.
Veškeré tipy a analýzy na tomto webu slouží pouze k informativním účelům. Nezaručují žádný výsledek a nelze je považovat za finanční či investiční poradenství. Vždy dodržujte místní zákony a věková omezení týkající se sázení.
Pokud pro vás sázení přestává být zábavou nebo cítíte ztrátu kontroly, udělejte si pauzu a vyhledejte odbornou pomoc. Zdraví a osobní pohoda jsou vždy důležitější než jakýkoli výsledek.