Stellenbosch
TS Galaxy FC
Durban City FC
Polokwane City FC
Amazulu
Milford FC
Chippa United FC
Kaizer Chiefs FC
Orlando Pirates FC
Lamontville Golden Arrows FC
Kruger United
Mamelodi Sundowns FC
Marumo Gallants FC
Richards Bay
Sekhukhune United FC
Bloemfontein Celtic FC
| # | Drużyna | M | Pkt |
|---|---|---|---|
| 1 | Mamelodi Sundowns FC27:9 +18 | 10 | 26 |
| 2 | Orlando Pirates FC21:2 +19 | 9 | 25 |
| 3 | Amazulu13:8 +5 | 9 | 22 |
| 4 | Milford FC11:7 +4 | 10 | 18 |
| 5 | Kaizer Chiefs FC14:10 +4 | 9 | 14 |
| 6 | Sekhukhune United FC9:9 0 | 9 | 14 |
| 7 | Chippa United FC6:7 -1 | 9 | 11 |
| 8 | Stellenbosch9:10 -1 | 9 | 10 |
| 9 | Kruger United7:13 -6 | 9 | 10 |
| 10 | Lamontville Golden Arrows FC3:5 -2 | 9 | 8 |
| 11 | Polokwane City FC8:11 -3 | 9 | 8 |
| 12 | TS Galaxy FC7:12 -5 | 9 | 7 |
| 13 | Durban City FC6:11 -5 | 9 | 7 |
| 14 | Bloemfontein Celtic FC9:16 -7 | 9 | 6 |
| 15 | Marumo Gallants FC9:17 -8 | 9 | 5 |
| 16 | Richards Bay11:23 -12 | 9 | 3 |
| # | Drużyna | M | Pkt |
|---|---|---|---|
| 1 | Mamelodi Sundowns FC16:3 +13 | 5 | 15 |
| 2 | Orlando Pirates FC11:1 +10 | 5 | 15 |
| 3 | Milford FC10:3 +7 | 5 | 13 |
| 4 | Amazulu5:1 +4 | 4 | 10 |
| 5 | Sekhukhune United FC5:1 +4 | 4 | 10 |
| 6 | Kaizer Chiefs FC7:4 +3 | 4 | 8 |
| 7 | Bloemfontein Celtic FC5:4 +1 | 4 | 6 |
| 8 | Lamontville Golden Arrows FC2:3 -1 | 5 | 5 |
| 9 | Marumo Gallants FC7:9 -2 | 5 | 5 |
| 10 | Stellenbosch4:5 -1 | 4 | 4 |
| 11 | Polokwane City FC4:5 -1 | 5 | 4 |
| 12 | Durban City FC2:3 -1 | 4 | 3 |
| 13 | Chippa United FC2:6 -4 | 5 | 3 |
| 14 | Kruger United4:11 -7 | 5 | 3 |
| 15 | TS Galaxy FC2:5 -3 | 4 | 1 |
| 16 | Richards Bay7:13 -6 | 5 | 1 |
| # | Drużyna | M | Pkt |
|---|---|---|---|
| 1 | Amazulu8:7 +1 | 5 | 12 |
| 2 | Mamelodi Sundowns FC11:6 +5 | 5 | 11 |
| 3 | Orlando Pirates FC10:1 +9 | 4 | 10 |
| 4 | Chippa United FC4:1 +3 | 4 | 8 |
| 5 | Kruger United3:2 +1 | 4 | 7 |
| 6 | Kaizer Chiefs FC7:6 +1 | 5 | 6 |
| 7 | Stellenbosch5:5 0 | 5 | 6 |
| 8 | TS Galaxy FC5:7 -2 | 5 | 6 |
| 9 | Milford FC1:4 -3 | 5 | 5 |
| 10 | Polokwane City FC4:6 -2 | 4 | 4 |
| 11 | Sekhukhune United FC4:8 -4 | 5 | 4 |
| 12 | Durban City FC4:8 -4 | 5 | 4 |
| 13 | Lamontville Golden Arrows FC1:2 -1 | 4 | 3 |
| 14 | Richards Bay4:10 -6 | 4 | 2 |
| 15 | Marumo Gallants FC2:8 -6 | 4 | 0 |
| 16 | Bloemfontein Celtic FC4:12 -8 | 5 | 0 |
| # | Drużyna | M | Pkt |
|---|---|---|---|
| 1 | Mamelodi Sundowns FC9:2 +7 | 10 | 22 |
| 2 | Orlando Pirates FC7:2 +5 | 9 | 19 |
| 3 | Amazulu7:3 +4 | 9 | 16 |
| 4 | Sekhukhune United FC5:2 +3 | 9 | 15 |
| 5 | Milford FC4:2 +2 | 10 | 14 |
| 6 | Chippa United FC2:0 +2 | 9 | 13 |
| 7 | Stellenbosch4:2 +2 | 9 | 12 |
| 8 | Kaizer Chiefs FC5:4 +1 | 9 | 12 |
| 9 | Lamontville Golden Arrows FC0:1 -1 | 9 | 8 |
| 10 | Kruger United3:5 -2 | 9 | 8 |
| 11 | Polokwane City FC4:7 -3 | 9 | 8 |
| 12 | Bloemfontein Celtic FC2:5 -3 | 9 | 8 |
| 13 | TS Galaxy FC2:4 -2 | 9 | 7 |
| 14 | Richards Bay5:10 -5 | 9 | 7 |
| 15 | Durban City FC1:6 -5 | 9 | 6 |
| 16 | Marumo Gallants FC5:10 -5 | 9 | 6 |
| # | Drużyna | M | Pkt |
|---|---|---|---|
| 1 | Orlando Pirates FC14:0 +14 | 9 | 25 |
| 2 | Mamelodi Sundowns FC18:7 +11 | 10 | 24 |
| 3 | Milford FC7:5 +2 | 10 | 15 |
| 4 | Durban City FC5:5 0 | 9 | 15 |
| 5 | Kaizer Chiefs FC9:6 +3 | 9 | 13 |
| 6 | Amazulu6:5 +1 | 9 | 13 |
| 7 | Kruger United4:8 -4 | 9 | 11 |
| 8 | Polokwane City FC4:4 0 | 9 | 10 |
| 9 | Chippa United FC4:7 -3 | 9 | 10 |
| 10 | Lamontville Golden Arrows FC3:4 -1 | 9 | 9 |
| 11 | TS Galaxy FC5:8 -3 | 9 | 9 |
| 12 | Bloemfontein Celtic FC7:11 -4 | 9 | 8 |
| 13 | Sekhukhune United FC4:7 -3 | 9 | 7 |
| 14 | Stellenbosch5:8 -3 | 9 | 6 |
| 15 | Marumo Gallants FC4:7 -3 | 9 | 6 |
| 16 | Richards Bay6:13 -7 | 9 | 5 |
| # | Drużyna | Last 6 | Pkt |
|---|---|---|---|
| 1 | Orlando Pirates FC |
W
W
W
W
W
W
|
18 |
| 2 | Mamelodi Sundowns FC |
W
W
W
D
W
W
|
16 |
| 3 | Amazulu |
L
W
W
W
W
W
|
15 |
| 4 | Milford FC |
L
D
W
D
W
W
|
11 |
| 5 | Chippa United FC |
D
D
D
W
L
W
|
9 |
| 6 | Kruger United |
L
L
W
L
W
W
|
9 |
| 7 | Sekhukhune United FC |
L
D
D
W
W
L
|
8 |
| 8 | Kaizer Chiefs FC |
D
W
D
D
D
L
|
7 |
| 9 | Stellenbosch |
L
D
D
W
D
L
|
6 |
| 10 | Lamontville Golden Arrows FC |
W
L
D
D
L
L
|
5 |
| 11 | Durban City FC |
W
D
L
D
L
L
|
5 |
| 12 | Bloemfontein Celtic FC |
D
L
L
D
W
L
|
5 |
| 13 | TS Galaxy FC |
W
D
L
L
L
D
|
5 |
| 14 | Polokwane City FC |
D
D
D
L
L
D
|
4 |
| 15 | Marumo Gallants FC |
L
D
L
L
L
W
|
4 |
| 16 | Richards Bay |
D
L
L
L
L
L
|
1 |
| # | Drużyna | M | Za | Przeciw | Mecz | Powyżej 9.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 5.0 | 6.3 | 11.3 | 75% | |
| 2 | 9 | 5.7 | 5.0 | 10.7 | 56% | |
| 3 | 9 | 5.7 | 4.7 | 10.3 | 67% | |
| 4 | 9 | 3.7 | 6.7 | 10.3 | 33% | |
| 5 | 8 | 4.0 | 5.8 | 9.8 | 38% | |
| 6 | 9 | 5.3 | 4.1 | 9.4 | 44% | |
| 7 | 9 | 5.6 | 3.8 | 9.3 | 44% | |
| 8 | 9 | 4.3 | 4.9 | 9.2 | 44% | |
| 9 | 9 | 4.4 | 4.8 | 9.2 | 44% | |
| 10 | 10 | 5.5 | 3.2 | 8.7 | 40% | |
| 11 | 9 | 2.8 | 5.6 | 8.3 | 44% | |
| 12 | 9 | 4.2 | 4.1 | 8.3 | 33% | |
| 13 | 9 | 4.4 | 3.8 | 8.2 | 44% | |
| 14 | 10 | 3.9 | 4.1 | 8.0 | 40% | |
| 15 | 9 | 3.7 | 4.2 | 7.9 | 22% | |
| 16 | 9 | 4.9 | 2.8 | 7.7 | 22% |
Średnie na mecz: Za = drużyna, Przeciw = rywale, Mecz = obie drużyny razem. Powyżej 9.5 = odsetek meczów drużyny, w których suma obu drużyn przekroczyła 9.5.
| Drużyna | M | Powyżej 2.5 | Poniżej 2.5 |
|---|---|---|---|
| Richards Bay | 9 | 78% (7) | 22% (2) |
| Mamelodi Sundowns FC | 10 | 60% (6) | 40% (4) |
| Marumo Gallants FC | 9 | 56% (5) | 44% (4) |
| Orlando Pirates FC | 9 | 44% (4) | 56% (5) |
| Kruger United | 9 | 44% (4) | 56% (5) |
| Kaizer Chiefs FC | 9 | 44% (4) | 56% (5) |
| Bloemfontein Celtic FC | 9 | 44% (4) | 56% (5) |
| TS Galaxy FC | 9 | 44% (4) | 56% (5) |
| Amazulu | 9 | 33% (3) | 67% (6) |
| Polokwane City FC | 9 | 33% (3) | 67% (6) |
| Stellenbosch | 9 | 22% (2) | 78% (7) |
| Sekhukhune United FC | 9 | 22% (2) | 78% (7) |
| Durban City FC | 9 | 22% (2) | 78% (7) |
| Milford FC | 10 | 20% (2) | 80% (8) |
| Lamontville Golden Arrows FC | 9 | 11% (1) | 89% (8) |
| Chippa United FC | 9 | 11% (1) | 89% (8) |
| Drużyna | Śr. | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Richards Bay | 3.78 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
| Mamelodi Sundowns FC | 3.60 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 3 | 1 |
| Marumo Gallants FC | 2.89 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 |
| Bloemfontein Celtic FC | 2.78 | 0 | 2 | 3 | 1 | 1 | 2 | 0 |
| Kaizer Chiefs FC | 2.67 | 1 | 0 | 4 | 1 | 2 | 1 | 0 |
| Orlando Pirates FC | 2.56 | 0 | 0 | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 |
| Amazulu | 2.33 | 0 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 |
| Kruger United | 2.22 | 1 | 3 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Stellenbosch | 2.11 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| Polokwane City FC | 2.11 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 |
| TS Galaxy FC | 2.11 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 |
| Sekhukhune United FC | 2.00 | 1 | 2 | 4 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| Durban City FC | 1.89 | 2 | 1 | 4 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| Milford FC | 1.80 | 2 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 |
| Chippa United FC | 1.44 | 2 | 2 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Lamontville Golden Arrows FC | 0.89 | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Mamelodi Sundowns FC
Durban City FC
Kruger United
Richards Bay
Amazulu
Lamontville Golden Arrows FC
Polokwane City FC
TS Galaxy FC
Stellenbosch
Chippa United FC
Orlando Pirates FC
Kaizer Chiefs FC
Milford FC
Sekhukhune United FC
Marumo Gallants FC
Bloemfontein Celtic FC
Witaj w najbardziej szczegółowym portalu informacyjnym poświęconym rozgrywkom Premier Soccer League. Naszym celem jest dostarczanie graczom, kibicom i analitykom pełnego obrazu wszystkiego, co dzieje się w tej lidze. Prezentowane powyżej dane są generowane przy użyciu zaawansowanych modeli matematycznych, które uwzględniają wyniki historyczne, aktualną formę oraz specyficzne statystyki zespołów w South-Africa. Jeśli szukasz rzetelnego przewodnika po swoich strategiach bukmacherskich, jesteś we właściwym miejscu.
Fundamentem naszej oferty są typy piłkarskie VITISPORT. Przy każdym nadchodzącym spotkaniu znajdziesz nie tylko klasyczną prognozę wyniku (1, X, 2), ale przede wszystkim nasz unikalny Vitisport Index. Wskaźnik ten określa prawdopodobieństwo danego wyniku i pomaga zidentyfikować wartościowe zakłady (tzv. value bets). Nasze algorytmy przetwarzają dane w czasie rzeczywistym, aby prognozy odzwierciedlały aktualną kondycję drużyn.
Stale aktualizowana tabela ligowa pozwala na błyskawiczny podgląd sytuacji w walce o mistrzostwo, europejskie puchary czy utrzymanie. Rozumiemy, że piłka nożna wygląda inaczej na własnym stadionie, a inaczej przed obcą publicznością. Dlatego oddzielamy statystyki meczów u siebie i na wyjeździe, co jest kluczowym czynnikiem dla trafnego typowania wyników w lidze Premier Soccer League.
Jedną z naszych najpopularniejszych funkcji jest zestawienie najlepszych trendów (Top Trends). Nasz system automatycznie skanuje bazę danych w poszukiwaniu znaczących serii, takich jak długie okresy bez porażki, serie meczów z niską liczbą goli (Under 2.5) czy drużyny mające problem ze skutecznością. Te "inteligentne statystyki" pozwalają zawierać zakłady w oparciu o realne schematy, a nie tylko przeczucia.
Dane historyczne są ważne, ale kluczowa jest forma z ostatnich tygodni. Nasza tabela formy z ostatnich 6 spotkań pokaże Ci, kto jest na fali wznoszącej, a kto boryka się z kryzysem. Przy każdej drużynie zobaczysz przejrzysty zapis graficzny (Z-R-P) oraz wyniki ostatnich starć, co pozwoli Ci szybko ocenić dynamikę każdego klubu przed kolejnym gwizdkiem.
Dla miłośników zakładów na liczbę bramek oferujemy dogłębne statystyki Under/Over 2.5. Dowiesz się, jaki procent meczów danej drużyny kończy się "strzelaniną", a gdzie królują formacje obronne. Nasza unikalna tabela dystrybucji goli idzie o krok dalej – analizuje dokładną liczbę bramek w meczach, od bezbramkowych remisów po hokejowe wyniki 6+. Dane te są nieocenione dla precyzyjnych prognoz w South-Africa.
Dla najpopularniejszych lig świata, takich jak Ekstraklasa, Premier League czy Bundesliga, przygotowujemy również szczegółowe statystyki zawodników. Możesz śledzić walkę o koronę króla strzelców, najlepszych asystentów oraz najczęściej karanych graczy (żółte i czerwone kartki). Informacje te są dostępne dla topowych rozgrywek i pomagają zrozumieć wpływ kluczowych indywidualności na wyniki zespołu.
Czy wiesz, że niektóre drużyny dominują w pierwszych połowach, ale opadają z sił w końcówkach? Nasze tabele dla 1. i 2. połowy ujawnią te tendencje. Śledzimy również średnią liczbę goli na mecz w całej lidze oraz podział punktów między gospodarzy a gości, aby zapewnić Ci pełny widok 360° na rozgrywki Premier Soccer League.
Dzięki integracji z centrami danych w czasie rzeczywistym, dostarczamy aktualne Live Score wszystkich toczących się spotkań. Gdy tylko mecz się kończy, system natychmiast przetwarza wynik i przelicza wszystkie statystyki formy oraz tabele. W sekcji najbliższych meczów zawsze z wyprzedzeniem sprawdzisz terminarz nadchodzących kolejek.
Wszystkie analizy i typy na tej stronie mają charakter informacyjny i są przeznaczone wyłącznie dla dorosłych użytkowników. Graj odpowiedzialnie i traktuj nasze dane statystyczne jako jedno z wielu narzędzi wspomagających Twoje decyzje.
Mamelodi Sundowns FC
10
+18
26
2
Orlando Pirates FC
9
+19
25
3
Amazulu
9
+5
22
4
Milford Fc
10
+4
18
5
Kaizer Chiefs FC
9
+4
14
6
Sekhukhune United FC
9
0
14
7
Chippa United FC
9
-1
11
8
Stellenbosch
9
-1
10
9
Kruger United
9
-6
10
10
Lamontville Golden Arrows FC
9
-2
8
11
Polokwane City FC
9
-3
8
12
Durban City FC
9
-5
7
13
TS Galaxy FC
9
-5
7
14
Bloemfontein Celtic FC
9
-7
6
15
Marumo Gallants FC
9
-8
5
16
Richards Bay
9
-12
3
Vitisport to niezależna platforma informacyjna poświęcona sportowi, koncentrująca się na zapowiedziach meczów, analizach statystycznych oraz ogólnych komentarzach dotyczących piłki nożnej i wybranych rozgrywek międzynarodowych. Celem serwisu jest dostarczanie kontekstu, danych oraz uporządkowanych informacji przed wydarzeniami sportowymi.
Vitisport nie jest bukmacherem i nie przyjmuje zakładów. Wszystkie treści publikowane na stronie mają charakter wyłącznie informacyjny i rozrywkowy oraz opierają się na ogólnodostępnych danych, statystykach historycznych i analizie sportowej.
Chociaż oferujemy typy na kilka dyscyplin sportowych, naszą flagową stroną są Prognozy piłkarskie, oparte na naszym autorskim współczynniku INDEX, który ocenia szanse obu drużyn w meczu. Innym ważnym filarem jest nasza strona główna zoptymalizowana pod kątem Typy bukmacherskie, gdzie dostępne są również zakłady AKO, Value Bets, OVER/UNDER oraz aktualne trendy.
Zakłady sportowe powinny być traktowane wyłącznie jako forma rozrywki, a nie jako sposób zarabiania pieniędzy. Wyniki są nieprzewidywalne i zawsze istnieje możliwość utraty całej stawki. Należy obstawiać tylko takie kwoty, których utrata nie wpłynie negatywnie na codzienne życie.
Dobrym rozwiązaniem jest ustalenie jasnego miesięcznego budżetu na rozrywkę i oddzielenie go od podstawowych wydatków, takich jak mieszkanie, rachunki, jedzenie czy oszczędności. Wielu użytkowników stosuje również stałe limity na pojedynczy zakład lub dany dzień.
Unikaj prób odrabiania strat oraz obstawiania pod wpływem stresu, zmęczenia lub silnych emocji. Prosty zapis zawieranych zakładów może pomóc w zachowaniu kontroli i podejmowaniu bardziej świadomych decyzji.
Wszystkie typy, analizy i zapowiedzi prezentowane na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie stanowią one gwarancji żadnego wyniku ani porady finansowej czy inwestycyjnej. Zawsze należy przestrzegać lokalnych przepisów prawa oraz ograniczeń wiekowych związanych z grą.
Jeżeli obstawianie przestaje być formą zabawy lub pojawia się poczucie utraty kontroli, warto zrobić przerwę i poszukać profesjonalnej pomocy. Zdrowie i dobre samopoczucie są zawsze ważniejsze niż jakikolwiek wynik sportowy.