
San Juan Knights
Ilagan Isabela Cowboys
Quezon Huskers
Cebu Greats
Abra Weavers
Pasay Voyagers| # | Tým | Z | V | P | Skóre | % |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Abra Weavers2581:1875 +706 | 27 | 25 | 2 | 2581:1875 +706 | 93% |
| 2 | Quezon Huskers2462:1892 +570 | 28 | 23 | 5 | 2462:1892 +570 | 82% |
| 3 | Binan Tatak Gel2351:1933 +418 | 27 | 22 | 5 | 2351:1933 +418 | 81% |
| 4 | San Juan Knights2664:2220 +444 | 28 | 22 | 6 | 2664:2220 +444 | 79% |
| 5 | Batang Kankaloo2463:2036 +427 | 27 | 21 | 6 | 2463:2036 +427 | 78% |
| 6 | Cebu Greats2368:2057 +311 | 27 | 21 | 6 | 2368:2057 +311 | 78% |
| 7 | Batangas City2332:2048 +284 | 28 | 21 | 7 | 2332:2048 +284 | 75% |
| 8 | Rizal Golden Coolers2392:2162 +230 | 28 | 21 | 7 | 2392:2162 +230 | 75% |
| 9 | GenSan Warriors2626:2342 +284 | 29 | 21 | 8 | 2626:2342 +284 | 72% |
| 10 | Pasay Voyagers2189:2001 +188 | 27 | 16 | 11 | 2189:2001 +188 | 59% |
| 11 | Meycauayan2135:2070 +65 | 26 | 14 | 12 | 2135:2070 +65 | 54% |
| 12 | Quezon City2490:2496 -6 | 30 | 16 | 14 | 2490:2496 -6 | 53% |
| 13 | Ilagan Isabela Cowboys2230:2240 -10 | 27 | 14 | 13 | 2230:2240 -10 | 52% |
| 14 | Bataan Risers2630:2400 +230 | 29 | 15 | 14 | 2630:2400 +230 | 52% |
| 15 | Valenzuela City Darkhorse2294:2373 -79 | 27 | 13 | 14 | 2294:2373 -79 | 48% |
| 16 | Basilan Steel2167:2282 -115 | 27 | 13 | 14 | 2167:2282 -115 | 48% |
| 17 | Mindoro Tamaraws2303:2245 +58 | 28 | 13 | 15 | 2303:2245 +58 | 46% |
| 18 | Zamboanga Sikat2358:2307 +51 | 29 | 13 | 16 | 2358:2307 +51 | 45% |
| 19 | Pasig City2375:2579 -204 | 28 | 11 | 17 | 2375:2579 -204 | 39% |
| 20 | Marikina Shoemasters2093:2277 -184 | 27 | 9 | 18 | 2093:2277 -184 | 33% |
| 21 | Bulacan Kuyas2160:2275 -115 | 26 | 7 | 19 | 2160:2275 -115 | 27% |
| 22 | Sarangani Marlins2181:2535 -354 | 27 | 6 | 21 | 2181:2535 -354 | 22% |
| 23 | Negros Hacienderos2148:2664 -516 | 27 | 4 | 23 | 2148:2664 -516 | 15% |
| 24 | Imus Braderhood2228:2764 -536 | 27 | 4 | 23 | 2228:2764 -536 | 15% |
| 25 | Iloilo United Royals829:1211 -382 | 14 | 2 | 12 | 829:1211 -382 | 14% |
| 26 | Bacolod Masskara1711:2263 -552 | 22 | 3 | 19 | 1711:2263 -552 | 14% |
| 27 | Manila Batang Quiapo2249:2762 -513 | 26 | 3 | 23 | 2249:2762 -513 | 12% |
| 28 | Paranaque Patriots2089:2789 -700 | 27 | 2 | 25 | 2089:2789 -700 | 7% |
| # | Tým | Z | V | P | Skóre | % |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Abra Weavers1299:911 +388 | 13 | 12 | 1 | 1299:911 +388 | 92% |
| 2 | GenSan Warriors1210:1009 +201 | 13 | 12 | 1 | 1210:1009 +201 | 92% |
| 3 | Batangas City1436:1217 +219 | 17 | 15 | 2 | 1436:1217 +219 | 88% |
| 4 | San Juan Knights1401:1140 +261 | 15 | 12 | 3 | 1401:1140 +261 | 80% |
| 5 | Rizal Golden Coolers1080:973 +107 | 13 | 10 | 3 | 1080:973 +107 | 77% |
| 6 | Batang Kankaloo1110:872 +238 | 12 | 9 | 3 | 1110:872 +238 | 75% |
| 7 | Cebu Greats694:607 +87 | 8 | 6 | 2 | 694:607 +87 | 75% |
| 8 | Basilan Steel890:862 +28 | 11 | 8 | 3 | 890:862 +28 | 73% |
| 9 | Meycauayan1474:1388 +86 | 17 | 12 | 5 | 1474:1388 +86 | 71% |
| 10 | Binan Tatak Gel1262:1084 +178 | 16 | 11 | 5 | 1262:1084 +178 | 69% |
| 11 | Quezon Huskers1064:844 +220 | 12 | 8 | 4 | 1064:844 +220 | 67% |
| 12 | Ilagan Isabela Cowboys1113:1077 +36 | 13 | 8 | 5 | 1113:1077 +36 | 62% |
| 13 | Quezon City1279:1263 +16 | 15 | 9 | 6 | 1279:1263 +16 | 60% |
| 14 | Pasay Voyagers1483:1373 +110 | 19 | 11 | 8 | 1483:1373 +110 | 58% |
| 15 | Zamboanga Sikat1386:1309 +77 | 16 | 9 | 7 | 1386:1309 +77 | 56% |
| 16 | Valenzuela City Darkhorse973:954 +19 | 11 | 6 | 5 | 973:954 +19 | 55% |
| 17 | Bataan Risers1481:1336 +145 | 16 | 8 | 8 | 1481:1336 +145 | 50% |
| 18 | Pasig City923:1034 -111 | 11 | 5 | 6 | 923:1034 -111 | 45% |
| 19 | Mindoro Tamaraws1130:1143 -13 | 14 | 6 | 8 | 1130:1143 -13 | 43% |
| 20 | Marikina Shoemasters1130:1292 -162 | 15 | 5 | 10 | 1130:1292 -162 | 33% |
| 21 | Iloilo United Royals366:494 -128 | 6 | 2 | 4 | 366:494 -128 | 33% |
| 22 | Sarangani Marlins958:1093 -135 | 12 | 3 | 9 | 958:1093 -135 | 25% |
| 23 | Bacolod Masskara967:1194 -227 | 12 | 3 | 9 | 967:1194 -227 | 25% |
| 24 | Bulacan Kuyas1080:1138 -58 | 13 | 3 | 10 | 1080:1138 -58 | 23% |
| 25 | Imus Braderhood1058:1293 -235 | 13 | 3 | 10 | 1058:1293 -235 | 23% |
| 26 | Negros Hacienderos947:1209 -262 | 12 | 2 | 10 | 947:1209 -262 | 17% |
| 27 | Paranaque Patriots1281:1710 -429 | 16 | 2 | 14 | 1281:1710 -429 | 13% |
| 28 | Manila Batang Quiapo1241:1563 -322 | 14 | 1 | 13 | 1241:1563 -322 | 7% |
| # | Tým | Z | V | P | Skóre | % |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Binan Tatak Gel1089:849 +240 | 11 | 11 | 0 | 1089:849 +240 | 100% |
| 2 | Quezon Huskers1398:1048 +350 | 16 | 15 | 1 | 1398:1048 +350 | 94% |
| 3 | Abra Weavers1282:964 +318 | 14 | 13 | 1 | 1282:964 +318 | 93% |
| 4 | Batang Kankaloo1353:1164 +189 | 15 | 12 | 3 | 1353:1164 +189 | 80% |
| 5 | Cebu Greats1674:1450 +224 | 19 | 15 | 4 | 1674:1450 +224 | 79% |
| 6 | San Juan Knights1263:1080 +183 | 13 | 10 | 3 | 1263:1080 +183 | 77% |
| 7 | Rizal Golden Coolers1312:1189 +123 | 15 | 11 | 4 | 1312:1189 +123 | 73% |
| 8 | Pasay Voyagers706:628 +78 | 8 | 5 | 3 | 706:628 +78 | 63% |
| 9 | GenSan Warriors1416:1333 +83 | 16 | 9 | 7 | 1416:1333 +83 | 56% |
| 10 | Batangas City896:831 +65 | 11 | 6 | 5 | 896:831 +65 | 55% |
| 11 | Bataan Risers1149:1064 +85 | 13 | 7 | 6 | 1149:1064 +85 | 54% |
| 12 | Mindoro Tamaraws1173:1102 +71 | 14 | 7 | 7 | 1173:1102 +71 | 50% |
| 13 | Quezon City1211:1233 -22 | 15 | 7 | 8 | 1211:1233 -22 | 47% |
| 14 | Valenzuela City Darkhorse1321:1419 -98 | 16 | 7 | 9 | 1321:1419 -98 | 44% |
| 15 | Ilagan Isabela Cowboys1117:1163 -46 | 14 | 6 | 8 | 1117:1163 -46 | 43% |
| 16 | Pasig City1452:1545 -93 | 17 | 6 | 11 | 1452:1545 -93 | 35% |
| 17 | Marikina Shoemasters963:985 -22 | 12 | 4 | 8 | 963:985 -22 | 33% |
| 18 | Basilan Steel1277:1420 -143 | 16 | 5 | 11 | 1277:1420 -143 | 31% |
| 19 | Zamboanga Sikat972:998 -26 | 13 | 4 | 9 | 972:998 -26 | 31% |
| 20 | Bulacan Kuyas1080:1137 -57 | 13 | 4 | 9 | 1080:1137 -57 | 31% |
| 21 | Meycauayan661:682 -21 | 9 | 2 | 7 | 661:682 -21 | 22% |
| 22 | Sarangani Marlins1223:1442 -219 | 15 | 3 | 12 | 1223:1442 -219 | 20% |
| 23 | Manila Batang Quiapo1008:1199 -191 | 12 | 2 | 10 | 1008:1199 -191 | 17% |
| 24 | Negros Hacienderos1201:1455 -254 | 15 | 2 | 13 | 1201:1455 -254 | 13% |
| 25 | Imus Braderhood1170:1471 -301 | 14 | 1 | 13 | 1170:1471 -301 | 7% |
| 26 | Iloilo United Royals463:717 -254 | 8 | 0 | 8 | 463:717 -254 | 0% |
| 27 | Paranaque Patriots808:1079 -271 | 11 | 0 | 11 | 808:1079 -271 | 0% |
| 28 | Bacolod Masskara744:1069 -325 | 10 | 0 | 10 | 744:1069 -325 | 0% |
| # | Tým | Z | V | P | Skóre | % | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rizal Golden CoolersVVVVVV | 6 | 6 | 0 | 512:438 +74 | 100% | VVVVVV |
| 2 | Abra WeaversVVVPVV | 6 | 5 | 1 | 536:375 +161 | 83% | VVVPVV |
| 3 | Quezon HuskersVPVVVV | 6 | 5 | 1 | 580:431 +149 | 83% | VPVVVV |
| 4 | Binan Tatak GelVVVPVV | 6 | 5 | 1 | 532:441 +91 | 83% | VVVPVV |
| 5 | Cebu GreatsVPVVVV | 6 | 5 | 1 | 461:427 +34 | 83% | VPVVVV |
| 6 | San Juan KnightsVPVVVP | 6 | 4 | 2 | 531:492 +39 | 67% | VPVVVP |
| 7 | Bataan RisersPVPVVV | 6 | 4 | 2 | 514:493 +21 | 67% | PVPVVV |
| 8 | Pasay VoyagersVVVPVP | 6 | 4 | 2 | 414:397 +17 | 67% | VVVPVP |
| 9 | Zamboanga SikatPVVVPV | 6 | 4 | 2 | 469:454 +15 | 67% | PVVVPV |
| 10 | Quezon CityPVVVPV | 6 | 4 | 2 | 433:477 -44 | 67% | PVVVPV |
| 11 | MeycauayanPPVVVP | 6 | 3 | 3 | 472:468 +4 | 50% | PPVVVP |
| 12 | Batangas CityPVVVPP | 6 | 3 | 3 | 439:459 -20 | 50% | PVVVPP |
| 13 | Basilan SteelPPVPVV | 6 | 3 | 3 | 460:493 -33 | 50% | PPVPVV |
| 14 | Valenzuela City DarkhorsePVPPVV | 6 | 3 | 3 | 473:508 -35 | 50% | PVPPVV |
| 15 | Bulacan KuyasPPVPPV | 6 | 2 | 4 | 553:559 -6 | 33% | PPVPPV |
| 16 | GenSan WarriorsPPVPPV | 6 | 2 | 4 | 507:529 -22 | 33% | PPVPPV |
| 17 | Marikina ShoemastersVPPPVP | 6 | 2 | 4 | 488:510 -22 | 33% | VPPPVP |
| 18 | Batang KankalooVPPPVP | 6 | 2 | 4 | 459:490 -31 | 33% | VPPPVP |
| 19 | Sarangani MarlinsPVVPPP | 6 | 2 | 4 | 491:549 -58 | 33% | PVVPPP |
| 20 | Negros HacienderosPPVPPV | 6 | 2 | 4 | 497:601 -104 | 33% | PPVPPV |
| 21 | Mindoro TamarawsPPVPPP | 6 | 1 | 5 | 408:443 -35 | 17% | PPVPPP |
| 22 | Pasig CityPPPPPV | 6 | 1 | 5 | 484:546 -62 | 17% | PPPPPV |
| 23 | Manila Batang QuiapoVPPPPP | 6 | 1 | 5 | 546:631 -85 | 17% | VPPPPP |
| 24 | Iloilo United RoyalsPPVPPP | 6 | 1 | 5 | 371:598 -227 | 17% | PPVPPP |
| 25 | Ilagan Isabela CowboysPPPPPP | 6 | 0 | 6 | 433:510 -77 | 0% | PPPPPP |
| 26 | Imus BraderhoodPPPPPP | 6 | 0 | 6 | 497:628 -131 | 0% | PPPPPP |
| 27 | Bacolod MasskaraPPPPPP | 6 | 0 | 6 | 446:657 -211 | 0% | PPPPPP |
| 28 | Paranaque PatriotsPPPPPP | 6 | 0 | 6 | 454:667 -213 | 0% | PPPPPP |
| # | Tým | Z | V | R | P | Skóre | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Abra Weavers645:379 +266 | 26 | 23 | 0 | 3 | 645:379 +266 | 88% |
| 2 | Quezon Huskers610:431 +179 | 28 | 21 | 2 | 5 | 610:431 +179 | 75% |
| 3 | Batang Kankaloo599:478 +121 | 27 | 20 | 1 | 6 | 599:478 +121 | 74% |
| 4 | GenSan Warriors605:526 +79 | 28 | 18 | 1 | 9 | 605:526 +79 | 64% |
| 5 | Bataan Risers630:560 +70 | 29 | 18 | 2 | 9 | 630:560 +70 | 62% |
| 6 | Binan Tatak Gel549:442 +107 | 26 | 16 | 2 | 8 | 549:442 +107 | 62% |
| 7 | Batangas City632:490 +142 | 28 | 17 | 3 | 8 | 632:490 +142 | 61% |
| 8 | San Juan Knights642:510 +132 | 28 | 17 | 2 | 9 | 642:510 +132 | 61% |
| 9 | Pasay Voyagers520:452 +68 | 27 | 15 | 1 | 11 | 520:452 +68 | 56% |
| 10 | Zamboanga Sikat573:524 +49 | 29 | 16 | 3 | 10 | 573:524 +49 | 55% |
| 11 | Cebu Greats558:509 +49 | 27 | 14 | 2 | 11 | 558:509 +49 | 52% |
| 12 | Quezon City616:559 +57 | 29 | 15 | 1 | 13 | 616:559 +57 | 52% |
| 13 | Meycauayan521:505 +16 | 26 | 13 | 1 | 12 | 521:505 +16 | 50% |
| 14 | Rizal Golden Coolers513:502 +11 | 27 | 13 | 1 | 13 | 513:502 +11 | 48% |
| 15 | Basilan Steel526:517 +9 | 27 | 13 | 1 | 13 | 526:517 +9 | 48% |
| 16 | Mindoro Tamaraws487:515 -28 | 27 | 13 | 4 | 10 | 487:515 -28 | 48% |
| 17 | Ilagan Isabela Cowboys504:545 -41 | 27 | 11 | 2 | 14 | 504:545 -41 | 41% |
| 18 | Imus Braderhood490:650 -160 | 27 | 10 | 0 | 17 | 490:650 -160 | 37% |
| 19 | Negros Hacienderos490:580 -90 | 26 | 9 | 1 | 16 | 490:580 -90 | 35% |
| 20 | Valenzuela City Darkhorse524:571 -47 | 27 | 9 | 2 | 16 | 524:571 -47 | 33% |
| 21 | Marikina Shoemasters472:553 -81 | 26 | 8 | 0 | 18 | 472:553 -81 | 31% |
| 22 | Bulacan Kuyas466:575 -109 | 26 | 8 | 1 | 17 | 466:575 -109 | 31% |
| 23 | Sarangani Marlins511:618 -107 | 27 | 8 | 3 | 16 | 511:618 -107 | 30% |
| 24 | Pasig City511:627 -116 | 28 | 8 | 3 | 17 | 511:627 -116 | 29% |
| 25 | Iloilo United Royals187:281 -94 | 12 | 3 | 0 | 9 | 187:281 -94 | 25% |
| 26 | Bacolod Masskara384:505 -121 | 22 | 5 | 1 | 16 | 384:505 -121 | 23% |
| 27 | Manila Batang Quiapo484:643 -159 | 26 | 5 | 0 | 21 | 484:643 -159 | 19% |
| 28 | Paranaque Patriots459:661 -202 | 27 | 3 | 2 | 22 | 459:661 -202 | 11% |
| # | Tým | Z | V | R | P | Skóre | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Quezon Huskers631:446 +185 | 28 | 21 | 0 | 7 | 631:446 +185 | 75% |
| 2 | San Juan Knights663:529 +134 | 28 | 21 | 2 | 5 | 663:529 +134 | 75% |
| 3 | Batang Kankaloo628:456 +172 | 27 | 20 | 0 | 7 | 628:456 +172 | 74% |
| 4 | Cebu Greats575:477 +98 | 27 | 19 | 0 | 8 | 575:477 +98 | 70% |
| 5 | Abra Weavers560:453 +107 | 26 | 18 | 0 | 8 | 560:453 +107 | 69% |
| 6 | Binan Tatak Gel531:433 +98 | 26 | 18 | 1 | 7 | 531:433 +98 | 69% |
| 7 | Valenzuela City Darkhorse608:561 +47 | 27 | 17 | 2 | 8 | 608:561 +47 | 63% |
| 8 | Pasay Voyagers526:499 +27 | 27 | 17 | 0 | 10 | 526:499 +27 | 63% |
| 9 | Meycauayan504:451 +53 | 26 | 16 | 0 | 10 | 504:451 +53 | 62% |
| 10 | Batangas City565:494 +71 | 28 | 17 | 2 | 9 | 565:494 +71 | 61% |
| 11 | Ilagan Isabela Cowboys561:543 +18 | 27 | 16 | 1 | 10 | 561:543 +18 | 59% |
| 12 | Bataan Risers653:566 +87 | 29 | 17 | 1 | 11 | 653:566 +87 | 59% |
| 13 | Rizal Golden Coolers590:543 +47 | 27 | 15 | 2 | 10 | 590:543 +47 | 56% |
| 14 | GenSan Warriors585:527 +58 | 28 | 14 | 2 | 12 | 585:527 +58 | 50% |
| 15 | Quezon City555:570 -15 | 29 | 13 | 2 | 14 | 555:570 -15 | 45% |
| 16 | Zamboanga Sikat525:548 -23 | 29 | 13 | 2 | 14 | 525:548 -23 | 45% |
| 17 | Mindoro Tamaraws536:532 +4 | 27 | 12 | 1 | 14 | 536:532 +4 | 44% |
| 18 | Pasig City594:604 -10 | 28 | 12 | 3 | 13 | 594:604 -10 | 43% |
| 19 | Iloilo United Royals222:270 -48 | 12 | 5 | 0 | 7 | 222:270 -48 | 42% |
| 20 | Basilan Steel520:565 -45 | 27 | 9 | 1 | 17 | 520:565 -45 | 33% |
| 21 | Bulacan Kuyas498:553 -55 | 26 | 8 | 2 | 16 | 498:553 -55 | 31% |
| 22 | Marikina Shoemasters482:583 -101 | 26 | 8 | 0 | 18 | 482:583 -101 | 31% |
| 23 | Manila Batang Quiapo578:717 -139 | 26 | 7 | 0 | 19 | 578:717 -139 | 27% |
| 24 | Imus Braderhood549:656 -107 | 27 | 7 | 0 | 20 | 549:656 -107 | 26% |
| 25 | Sarangani Marlins489:643 -154 | 27 | 7 | 1 | 19 | 489:643 -154 | 26% |
| 26 | Bacolod Masskara437:594 -157 | 22 | 4 | 0 | 18 | 437:594 -157 | 18% |
| 27 | Negros Hacienderos498:670 -172 | 26 | 4 | 1 | 21 | 498:670 -172 | 15% |
| 28 | Paranaque Patriots478:658 -180 | 27 | 2 | 0 | 25 | 478:658 -180 | 7% |
| # | Tým | Z | V | R | P | Skóre | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | San Juan Knights710:529 +181 | 28 | 22 | 3 | 3 | 710:529 +181 | 79% |
| 2 | Abra Weavers673:464 +209 | 26 | 20 | 1 | 5 | 673:464 +209 | 77% |
| 3 | Quezon Huskers630:485 +145 | 28 | 20 | 1 | 7 | 630:485 +145 | 71% |
| 4 | Rizal Golden Coolers609:489 +120 | 27 | 19 | 1 | 7 | 609:489 +120 | 70% |
| 5 | Pasay Voyagers585:515 +70 | 27 | 19 | 1 | 7 | 585:515 +70 | 70% |
| 6 | Binan Tatak Gel597:488 +109 | 26 | 17 | 0 | 9 | 597:488 +109 | 65% |
| 7 | Bulacan Kuyas600:549 +51 | 26 | 16 | 0 | 10 | 600:549 +51 | 62% |
| 8 | Batangas City582:539 +43 | 28 | 17 | 2 | 9 | 582:539 +43 | 61% |
| 9 | Cebu Greats657:557 +100 | 27 | 16 | 2 | 9 | 657:557 +100 | 59% |
| 10 | Bataan Risers663:638 +25 | 29 | 16 | 2 | 11 | 663:638 +25 | 55% |
| 11 | GenSan Warriors673:617 +56 | 28 | 15 | 2 | 11 | 673:617 +56 | 54% |
| 12 | Mindoro Tamaraws601:554 +47 | 27 | 14 | 3 | 10 | 601:554 +47 | 52% |
| 13 | Ilagan Isabela Cowboys579:563 +16 | 27 | 14 | 1 | 12 | 579:563 +16 | 52% |
| 14 | Quezon City650:651 -1 | 29 | 15 | 1 | 13 | 650:651 -1 | 52% |
| 15 | Batang Kankaloo638:582 +56 | 27 | 13 | 1 | 13 | 638:582 +56 | 48% |
| 16 | Basilan Steel581:609 -28 | 27 | 12 | 0 | 15 | 581:609 -28 | 44% |
| 17 | Meycauayan534:567 -33 | 26 | 11 | 0 | 15 | 534:567 -33 | 42% |
| 18 | Zamboanga Sikat617:621 -4 | 29 | 12 | 2 | 15 | 617:621 -4 | 41% |
| 19 | Pasig City615:690 -75 | 28 | 11 | 0 | 17 | 615:690 -75 | 39% |
| 20 | Marikina Shoemasters550:589 -39 | 26 | 10 | 1 | 15 | 550:589 -39 | 38% |
| 21 | Iloilo United Royals233:280 -47 | 12 | 4 | 1 | 7 | 233:280 -47 | 33% |
| 22 | Sarangani Marlins568:646 -78 | 27 | 8 | 0 | 19 | 568:646 -78 | 30% |
| 23 | Valenzuela City Darkhorse549:636 -87 | 27 | 8 | 0 | 19 | 549:636 -87 | 30% |
| 24 | Imus Braderhood627:790 -163 | 27 | 7 | 1 | 19 | 627:790 -163 | 26% |
| 25 | Paranaque Patriots575:741 -166 | 27 | 6 | 0 | 21 | 575:741 -166 | 22% |
| 26 | Manila Batang Quiapo585:746 -161 | 26 | 5 | 0 | 21 | 585:746 -161 | 19% |
| 27 | Negros Hacienderos573:738 -165 | 26 | 5 | 2 | 19 | 573:738 -165 | 19% |
| 28 | Bacolod Masskara463:644 -181 | 22 | 4 | 0 | 18 | 463:644 -181 | 18% |
| # | Tým | Z | V | R | P | Skóre | % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | GenSan Warriors689:576 +113 | 28 | 20 | 1 | 7 | 689:576 +113 | 71% |
| 2 | Binan Tatak Gel583:493 +90 | 26 | 18 | 1 | 7 | 583:493 +90 | 69% |
| 3 | Batang Kankaloo585:510 +75 | 27 | 17 | 0 | 10 | 585:510 +75 | 63% |
| 4 | Quezon Huskers591:530 +61 | 28 | 17 | 1 | 10 | 591:530 +61 | 61% |
| 5 | Batangas City553:525 +28 | 28 | 17 | 2 | 9 | 553:525 +28 | 61% |
| 6 | Zamboanga Sikat643:614 +29 | 29 | 17 | 0 | 12 | 643:614 +29 | 59% |
| 7 | Abra Weavers624:528 +96 | 26 | 15 | 2 | 9 | 624:528 +96 | 58% |
| 8 | Meycauayan571:540 +31 | 26 | 15 | 0 | 11 | 571:540 +31 | 58% |
| 9 | Cebu Greats569:510 +59 | 27 | 15 | 0 | 12 | 569:510 +59 | 56% |
| 10 | Mindoro Tamaraws592:540 +52 | 27 | 15 | 1 | 11 | 592:540 +52 | 56% |
| 11 | Rizal Golden Coolers573:548 +25 | 27 | 14 | 2 | 11 | 573:548 +25 | 52% |
| 12 | Bataan Risers675:621 +54 | 29 | 15 | 2 | 12 | 675:621 +54 | 52% |
| 13 | Quezon City618:637 -19 | 29 | 14 | 0 | 15 | 618:637 -19 | 48% |
| 14 | Pasay Voyagers545:518 +27 | 27 | 13 | 4 | 10 | 545:518 +27 | 48% |
| 15 | Sarangani Marlins605:617 -12 | 27 | 13 | 3 | 11 | 605:617 -12 | 48% |
| 16 | Pasig City617:624 -7 | 28 | 13 | 2 | 13 | 617:624 -7 | 46% |
| 17 | Bulacan Kuyas575:577 -2 | 26 | 12 | 0 | 14 | 575:577 -2 | 46% |
| 18 | Ilagan Isabela Cowboys586:589 -3 | 27 | 12 | 2 | 13 | 586:589 -3 | 44% |
| 19 | Marikina Shoemasters569:552 +17 | 26 | 11 | 2 | 13 | 569:552 +17 | 42% |
| 20 | Valenzuela City Darkhorse609:589 +20 | 27 | 11 | 2 | 14 | 609:589 +20 | 41% |
| 21 | San Juan Knights627:637 -10 | 28 | 11 | 3 | 14 | 627:637 -10 | 39% |
| 22 | Basilan Steel528:585 -57 | 27 | 10 | 4 | 13 | 528:585 -57 | 37% |
| 23 | Manila Batang Quiapo602:656 -54 | 26 | 9 | 1 | 16 | 602:656 -54 | 35% |
| 24 | Bacolod Masskara427:520 -93 | 22 | 7 | 1 | 14 | 427:520 -93 | 32% |
| 25 | Imus Braderhood562:668 -106 | 27 | 8 | 1 | 18 | 562:668 -106 | 30% |
| 26 | Negros Hacienderos567:676 -109 | 26 | 6 | 0 | 20 | 567:676 -109 | 23% |
| 27 | Paranaque Patriots577:729 -152 | 27 | 5 | 1 | 21 | 577:729 -152 | 19% |
| 28 | Iloilo United Royals187:340 -153 | 12 | 1 | 0 | 11 | 187:340 -153 | 8% |

Rizal Golden Coolers
Binan Tatak Gel
Quezon City
Meycauayan
Zamboanga Sikat
Batangas City
Bataan Risers
Batang Kankaloo
Mindoro Tamaraws
GenSan Warriors
Zamboanga Sikat
Quezon City
Basilan Steel
Zamboanga Sikat
Abra Weavers
25
2
+706
Quezon Huskers
23
5
+570
Binan Tatak Gel
22
5
+418
San Juan Knights
22
6
+444
Batang Kankaloo
21
6
+427
Cebu Greats
21
6
+311
Rizal Golden Coolers
21
7
+230
Batangas City
21
7
+284
Gensan Warriors
21
8
+284
Pasay Voyagers
16
11
+188
Quezon City
16
14
-6
Bataan Risers
15
14
+230
Meycauayan
14
12
+65
Ilagan Isabela Cowboys
14
13
-10
Basilan Steel
13
14
-115
Valenzuela City Darkhorse
13
14
-79
Mindoro Tamaraws
13
15
+58
Zamboanga Sikat
13
16
+51
Pasig City
11
17
-204
Marikina Shoemasters
9
18
-184
Bulacan Kuyas
7
19
-115
Sarangani Marlins
6
21
-354
Imus Braderhood
4
23
-536
Negros Hacienderos
4
23
-516
Bacolod Masskara
3
19
-552
Manila Batang Quiapo
3
23
-513
Iloilo United Royals
2
12
-382
Paranaque Patriots
2
25
-700
Vitisport is nezávislá sportovní informační platforma zaměřená na předzápasové analýzy, statistické přehledy a obecné komentáře k fotbalovým utkáním a vybraným světovým soutěžím. Cílem webu je nabídnout kontext, data a orientační pohled na sportovní dění.
Vitisport není sázková kancelář a nepřijímá žádné sázky. Veškerý obsah slouží výhradně k informativním a zábavním účelům a vychází z veřejně dostupných dat, historických statistik a obecné sportovní analýzy.
Přestože nabízíme tipy na několik sportovních odvětví, naší vlajkovou lodí je stránka Fotbalové předpovědi, která využívá náš originální koeficient INDEX k popisu šancí obou týmů v zápase. Dalším důležitým pilířem je naše domovská stránka zaměřená na Sázkové tipy zdarma, kde jsou k dispozici také tipy na AKO sázky, Value Bets, OVER/UNDER nebo aktuální trendy.
Kurzové sázení by mělo být vždy vnímáno jako forma zábavy, nikoli jako způsob výdělku. Výsledky nejsou nikdy jisté a je možné prohrát celý vklad. Sázejte pouze peníze, jejichž ztráta pro vás nepředstavuje problém.
Doporučujeme si stanovit jasný měsíční rozpočet na zábavu a oddělit jej od běžných výdajů, jako je bydlení, energie, jídlo nebo úspory. Pomoci mohou také pevně nastavené limity na jednu sázku či na jeden den.
Vyhněte se snaze dohánět prohry a nesázejte ve stresu, únavě nebo pod emočním tlakem. Jednoduchý přehled sázek může pomoci udržet disciplínu a lepší kontrolu.
Veškeré tipy a analýzy na tomto webu slouží pouze k informativním účelům. Nezaručují žádný výsledek a nelze je považovat za finanční či investiční poradenství. Vždy dodržujte místní zákony a věková omezení týkající se sázení.
Pokud pro vás sázení přestává být zábavou nebo cítíte ztrátu kontroly, udělejte si pauzu a vyhledejte odbornou pomoc. Zdraví a osobní pohoda jsou vždy důležitější než jakýkoli výsledek.